Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min változtassak magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak magamon, hogy sikeresebb párkapcsolataim legyenek a jövőben?

Figyelt kérdés
Egy rossz tulajdonság amiről tudok, az az hogy naiv vagyok. Külsőmön nem sokat tudok változtatni sajnos :/ átlag környéke megvan. Meg lehet néha kicsit gyerekes vagyok vitaterén facebook-on.

2013. dec. 10. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
növeszd meg a füled.
2013. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hasznosnak jelöltem a választ, de nem szívem szerint :/
2013. dec. 10. 13:11
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
én meg haszontalannak a kérdést, szívem szerint.
2013. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét baj? ez így kevés.
2013. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Petró Krisztián V válasza:
gondolj vissza hogy az eddigi kapcsolataidban mi volt a hiba esetleg miért lett vége na éss ezekre a kérdésekre találj megoldást
2013. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2013. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "vitaterén facebookon"?
2013. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok vagy férfi 22/F Utolsóval a legfőbb gond az volt, hogy viszont nem szerettek és félig-meddig érdek volt. pedig én mindent megadtam volna... hogy komolyabb és jobb legyen a kapcsolat... csak biztos kevés volt az anyagiak abban a pár hónapban :// 1 hónap hosszú volt csak.
2013. dec. 10. 13:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Először is, ne facebookon vitázz! A naivság nagy baj, mindig légy óvatos, és csak akkor próbálj komolyabbon belemenni a dologba, ha már valamennyire sikerült megismerni egy csajt,és komoly "barátnőalapanyagnak" találod, egy rendes lány meg fogja érteni ha előbb meg akarod jobban ismerni, mielőtt nagyon belevetnétek magatokat a dologba, szerintem, ha elmondod neki h ez amiatt van, mert más sokszor felültettek....
2013. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!