Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy komolyan szeretne velem járni?

Figyelt kérdés
Én egy nyomi, kocka srác vagyok. Pár hónapja megismerkedtem egy bomba csajjal, aki mindig ír, keres. Lehetséges, hogy egy bomba testű, rendes csaj velem akarna járni? Se nem vagyok gazdag, se nem vagyok helyes. Ez lehetséges? Nem a f***ra megy, mert annyira már ismerem, és ő nem olyan, hogy mindenkivel ágyba bújna.
2014. aug. 22. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak át akar verni
2014. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáld ki. hívd el valahova. nem veszíthetsz sok mindent. hajrá bro.
2014. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért hiszitek, hogy csak a külső a lényeg?

Esetleg meglátott benned valamit, ami érdekli.

2014. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Adj neki esélyt,és kiderül.Talán csak neked kevés az önbizalmad.
2014. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat! :-)
2014. aug. 22. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, szerintem fogadtak a barátnőivel, hogy jól megszívat téged, velem is volt már hasonló. Igaz, az a csaj átlagos volt külsőre, jobban belegondovla nem is szép, csak én is ilyen nyomi gyerek vagyok és akkor még a csúnya lányoknak is örültem, meg azt hittem ők jobbak, aztán rájöttem, hogy minden lány kegyetlen szinte.
2014. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!