Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan járni akar vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan járni akar vagy csak játszik velem ez a lány?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerem, első pillantásra megtetszett, de a korkülönbség miatt nem mertem lépni. Bejelölt iwiwen, elkezdtünk levelezni, felvett msn-re, megszerezte a számomat és írt 2 sms-t is, és a suliban is sokszor megállít, hogy beszélgessünk. Mikor rákérdezek, hogy mi lenne ha ő meg én összejönnénk, vagy randiznánk, azt mondja, hogy nem. Én 16 vagyok, ő 2 évvel idősebb.
2009. márc. 11. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

PacHi.! (:


Sztem hamar kérdezted meg a dolgot. nyugisabb helyen kéne 1 másik alkalommal.

a másik meg h ha megszerezte a számod. beszélgetni akar veled akk ez 1 kialakuló szerelemrúl árulkodik.^^

amikor megkérdezted h mi lenne ha megpróbálnátok 2en: arra lehet zavarában válaszolt nemmel.


Hajrá. (:

2009. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi!

Lehetséges, hogy ez egy bimbózó kapcsolat kezdete!

2009. márc. 11. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőség 1:

Ez egy agyhúzás kezdete... Ilyenkor az jön, hogy ő tetteti, hogy nem is akar semmit, aztán persze te kepesztesz és egyszer nagy kegyesen azt mondja, hogy oké na akkor járjunk.


Lehetőség 2:

Ez egy agyhúzás kezdete... Ilyenkor az jön, hogy ő tetteti, hogy nem is akar semmit, aztán persze te kepesztesz majd megkérdezed később, hogy na akkor talán eljönne-e mostmár valahova és akkor azt mondja: NEM, te kis ovis.


Lehetség 3:

Ez egy agyhúzás kezdete... ami bárhogyan is végződhet... Elég megalázóan is.


25/f

2009. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D hát ez nem túl egyértelmű amit írtál
2009. márc. 11. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia/ Sziasztok!


Az a baja hogy fiatalabb vagy.

Sok szerencsét

2009. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem érted amit írtam. Ezek azok a dolgok, amiket nem lehet leírni, vagy megbeszélni.

Ezeket a dolgokat tapasztalni kell... Majd meglátod!

Ne aggódj, nem fogsz lemaradni semmiről



25/f

2009. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap beszéltünk msn-en, több mint 7 órán keresztül.. és megkérdezte, hogy járnék-e vele... én mondtam hogy igen..ő is azt mondta, hogy igen..egyre többször ír sms-t, hív, keres a suliban.
2009. márc. 12. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!