Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mikor ki szokott fizetni a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Barátommal 10 hónapja vagyunk együtt és gyakran felmerül a pénztárnál, hogy akkor ki fizessen, nem veszünk össze ezen, se semmi hasonló, csak kíváncsi vagyok ez másoknál hogyan megy. Mindig ugyanaz fizet, esetleg felváltva vagy előre megbeszélitek esetleg?
2014. aug. 22. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Fele-fele 16F 16L
2014. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8 hónap után, eleinte mindent a barátom fizetett és borzasztóan zavart, mert én is ki tudtam volna és jobban örültem volna, ha neki is marad pénze. Mostanság már nem hagyom ennyiben és ha tudok neki szívességet tenni, akkor törlesztek.
2014. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 hónap már elég sok, szóval gondolom együtt éltek. Célszerű összedobni pénzt, amit akkor költünk, ha együtt vagyunk. Barátnőm szokta tárolni és ő fizet, ha elfogy, akkor megint dobunk össze. És így marad is megtakarítani, meg rinya sincs, hogy mit ki fizessen. Szerintem ez egy jól működő dolog.
2014. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátom szokott fizetni, még akkor is, amikor én szerettem volna. Néha meghívom erre-arra, ennek örül is, de az alapértelmezett beállítás valamiért az nála, hogy ő fizet. Ami mondjuk logikus is, mert ő az, aki dolgozik kettőnk közül, én még csak tanulok egyelőre. De akkor is.


21/l

2014. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk inkább barátom, küzdeni kell érte hogy fizethessek néha. Nagy dolgokat mi nem szoktunk venni 1-1 sör/energiaital vagy csoki, ilyesmiket max :)

Én 19 vagyok, még tanulok, ő 24, dolgozik már évek óta, 8 hónapja vagyunk együtt

2014. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért furcsa, hogy nincs gond, de nálad mégis felmerült ez a kérdés.
2014. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy furcsa lenne csak azért, mert felmerül egy kérdés. Ez csupán kíváncsiság, hogy másnál hogy megy. :)

Sajnos nem lakunk együtt még, ő szeretett volna összeköltözni, mert februárban diplomázik és viszonylag jól fizető munkája van, én még egyetemre járok és diákmunkát dolgozom, de sajnos nem keresek túl sokat csak havi 50-60 ezret és nem szeretném, hogy ő tartson el ha az én pénzem elfogy, emiatt én még várnék az összeköltözéssel.

Fele-felét nem tudjuk fizetni, mert általában bankkártyával fizetünk és nincs nálunk kp.

2014. aug. 22. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Fele-fele. Ő is olyan, h ő szeretne szinte mindent fizetni, de én utálom, ha helyettem fizetnek vmit. vagy úgy csináljuk, h ő kifizeti kártyával, mert az sűrűbben van nála mint kp, és akkor legközelebb pedig én fizetem a dolgokat
2014. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!