Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élők, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők, nálatok mennyi szex van hetente és mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Meg vagy elégedve a mennyiséggel és a minőséggel?
2013. nov. 10. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Oszinten egyikkel sem vagyok megelegedve :/ heti 1x vagyunk egyutt. 17/L
2013. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1 éve vagyunk együtt és napi 2.

Állati jó vele, emelném is a számot (min. eggyel). (N)

2013. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Havi 2 jó esetben, rossz esetben havi 0. De remélem változni fog ez. Jó lenne legalább heti 1.

De ő hétfőtől szombatig dolgozik nehéz fizikai munkát végez. Nekem pedig vannak hormon gondjaim, így nem erőltetem.

2013. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég rapszodikus, de heti egy minimum megvan. Az átlag 4-5 körül lehet.

Igazából ha rajtunk múlna, ez a szám sokkal magasabb lenne, de nála közrejátszik a nehéz fizikai munka, én meg nagy dózisú hormont szedek, ami eléggé csökkenti a libidót. Mondjuk így legalább jut időnk másra :D Emiatt, meg mert tudom, hogy így is elég jól állunk, elégedett vagyok a mennyiséggel.

A minőséggel is. Jópár partnerem volt már, de messze vele a legjobb, nagyon összepasszolunk igények és érdeklődés szintjén is.

2013. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk átlag heti 1(de átlag csak mert van olyan hét amikor semmi,van amikor 2).

Nem vagyok megelégedve se a mennyiséggel se a minőséggel,de heti 6 napot melózik 12 órát fizikai munkát,és hát azt mondja fáradt,nemigen szólhatok semmit...Nekem heti 3-4 alkalom lenne az igényem,és nem a 20p alatt letudjuk "mindennel együtt".

pedig én is dolgozom(igaz nem ennyit "csak" 5 nap 8 óra,de viszont én "viszem a háztartást").

31/N

2013. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3,5 éve vagyunk együtt,2 éve házasok.


Heti 5-7 szokott lenni. Jó lenne minden nap...


Viszont van egy olyan gondom amivel nem tudok mit kezdeni. Ha 3 napig van szex minden este, akkor 1 nap szünetet kell tartanunk, mert akkor már nekem fájdalmas...és nem tudom miért. Doki se tudott jobbat, csak hogy tartsunk egy nap szünetet...:P Ezen változtatnék ha tudnék.


A minőséggel nincs gond.:)


27/N

2013. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

3 eve vagyok kapcsolatban.az utobbi egy evben havi 1 alkalom. Szomoru. elotte se volt irdatlam sok..max heti egy. Nekem a igeny heti 3-4 lenne. en 25 a parom 35eves. Kicsit nagyon unom mar van annyi balhenk ez miatt. vagy is volt. mar nem alazom magam tovabb. Egyszeruen nem passzolunk. nem csalom meg ot. de hamarosan kilepek ebbol a kapcsolatbol tisztessegesen. Mert nekem keves.


Egyebkent nagyon sok kapcsolatban van ilyen problema,tobbe mimt gondolnank. En azt mondom hogy ha ket ember libidoja nem passzol akkor nincs mit tenni... elobb utobb akkora lesz a baj...

amit mar visszaforditani nem lehet.


es ha kilepunk idoben egy ilyen kapcs.bol meg talan az a legtisztessegesebb a legjobb mindenkinek.

Jobb mint hogu az egyik kulon utakra indul...


Udv mindenkinek.

25/N

2013. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tunderoza ***** válasza:
Naponta-kéznaponta.18együttöltött év után.
2013. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

3 eve vagyunk együtt es heti 4-5 alkalommal szeretkezünk, valtozo minöseggel. Van, amikor fenomenalis, van amikor ugy erzem, csak a kedvemert, de nem tul lelkesen fekszik le velem a baratnöm. Nekem fontos a szenvedelyesseg es akar napi 3 x kepes lennek minimum 1 oras együttletekre.


Az eredmeny, hogy barmennyire szeretem is a baratnömet, az utobbi masfel evben szeretöim voltak. Az utobbival annyira egymasra voltunk hangolodva a szex teren, hogy teljesen elbizonytalanodtam a kapcsolatomban. Azon kivül, hogy a szexualitas teren eletemben nem ereztem meg ennyire kielegültnek magam, nagyon flugos es bonyolult a csaj es össze is szeretett volna jönni velem...


Ha lelkileg nem ereznem ennyire tarsamnak a baratnömet, mar kepes lettem volna befejezni a kapcsolatunkat. Igy viszont hiszek a szenvedely ujraeleszteseben es hogy vele töltöm le az eletemet.


Valoszinüleg oriasi hibat követtem el, de ellenkezö esetben is ugy ereznem.


30f

2014. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30n 13 éve vagyunk együtt, kéthavonta van szex :(( no comment
2014. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!