Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostantól csak a pénzt fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostantól csak a pénzt fogom nézni egy férfinál, nem pedig azt hogy szerelmes legyek belé. Igazam van?

Figyelt kérdés
Eddig még egy fiúnak se fizettem semmit, jól is tettem. Eddig nem néztem a pénzt, de most már fogom. Egy férfi sem érdemel semmit tőlem. Most lejárhattok pénzéhesnek, de szerelem sem létezik, akkor miért ne nézzem azt hogy egy férfinak mennyi pénze van.
2014. aug. 22. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ameddig nem kerülsz a közelembe nem érdekel
2014. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Adok egy tízforintost, ha eljössz velem nyaralni.
2014. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
csicska vagy
2014. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nincs igazad. infantilis, sértődött gyökér lehetsz.
2014. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki törte össze a kicsi szíved?
2014. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt sok nő így csinálja, csak nem mindegyik tudatosítja is magában. De engem is érdekelne, hogy mi rossz történt veled.
2014. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak egy hiba van az érvelésedben. A pénz nem tesz boldoggá. Örömet azt okozhat, de végül az ember ott áll mögötte üresen. Boldoggá csak a szeretet/szerelem, az érzelmek tudnak tenni.

Ha a szerelemben nem hiszel, higgy a szeretetben és a barátságban.

2014. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól teszed bárki tagadhatja mindenkinek fontos a másik anyagi helyzete.
2014. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, h nem számít a pénz, az képmutató. Pláne bizonyos kor felett...

De ne feledjük, h a pénz az eszköz... jön meg megy... ez egy nagyon bizonytalan alapja egy kapcsolatnak...


Én inkább úgy vagyok vele, h igyekszem megteremteni azt, h jól éljek... aztán ha jön egy pasi az a fontos, h szeressük egymást, és jól kijöjjünk...

Nem akarok lehúzni senkit, de azt sem akarom, h valaki az én hátamon éljen. Viszont egy párkapcsolatban az is benne van, ha a másik bajba kerül, értem itt anyagilag, tudjunk neki segíteni...

2014. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen csalódtam a férfiakban. Amúgy meg aki azt mondja hogy számára nem számít a pénz az hazudik. Én bevallom nekem számít. Egy nagyon gazdag férfival pedig akár összetudnék jönni érzelmek nélkül is.
2014. aug. 22. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!