Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van az?

Figyelt kérdés

Vajon miért van az szerintetek hogy tök jól elvagyok egy csajjal, aztán amikor már közlöm vele hogy asszem belé zúgtam akkor egy csapásra mint ha megvágták volna. Onnast szinte épp hogy nem mondja hogy húzzak a francba, feltűnően kerül engem, facebookon ha fent vagyunk ő nem ír rám, meg ilyesmik. Jelenleg is ez történt, és ez már a 3. lány a sorban akivel ez van. 7 hónapig tök jól elvoltunk meg minden, és most meg semmi. Velem van a baj vagy minden csaj meghülyül ha közlik vele hogy beleszerettek?

18/F



2014. aug. 22. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz lányokkal kezdtél ki:(
2014. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha haverkodsz vele, akkor ne csodálkozz, ha haverként fog rád tekinteni.
2014. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megijedt. De az is lehet, hogy barátként gondolt rád és ez most hirtelen érte, nem tud hogy reagálni, hogy ne bántson meg.
2014. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 23. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!