Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt ez az egész? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez az egész? Vajon tényleg akart valamit?

Figyelt kérdés
Az exem megkeresett pár hónapja. Van barátnője. Eleinte barátilag beszélgettünk. Bár ő sokat nosztalgiázott. Azt mondta soha ennyire nem szeretett senkit mint engem. Találkoztunk végig ölelgetett megfogta a kezem. Utána lassan ott tartottunk hogy mindennap beszéltünk amikor lehetőség volt találkoztunk úgy viselkedett velem mintha együtt lennénk, a kezem nem engedte el egy pillanatra sem. Szex nem volt. Végig eltitkolt a barátnője előtt. Titokban beszéltünk telefonon, titokban találkoztunk. Azon gondolkozott hogy mi lenne ha újra kezdenénk. Most kiderült minden, lebukott a barátnője előtt. Engem kért meg hogy próbáljam tisztázni a nő előtt mert hatalmas botrány lett. Most összezavarodott rájött hogy mégiscsak fontos neki a barátnője. Az első sokknál azt mondta nagyon szeretné ezt a lányt, szeretné helyrehozni. Utána azt mondta nem tudja helyre lehet-e ezt hozni a barátnőjével vagy érdemes-e.
2014. aug. 21. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak annyi, h jó nagy palimadár vagy, ha még 1x bedőlsz neki. Itt már az lenne a legtisztább ha a barátnőnek mindent őszintén elmondanál, h mi volt kettőtök között és a többit rájuk hagyod, te pedig keresel egy normális, érett, komoly pasit aki fel is mer téged vállalni és nem csak titokban találkozgatni veled...
2014. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 évet voltunk együtt anno. Felvállalt, csak én kattantam be hogy még élni akarok. Szakítás után nem beszéltünk majd megint megkeresett megint elküldtem. Utána lett barátnője megkeresett így nyílván nem vállalt fel. Nem akarta otthagyni a biztosat a bizonytalanért, de készült hogy kilép a kapcsolatából és újrakezdjük csak előbb jött ez a botrányos lebukás ami miatt most elkezdte sajnálni a barátnőjét.
2014. aug. 21. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ügyeletes unaloműző zsebnyuszi vagy neki, semmi több, akit elő tud rántani, mikor éppen olyanja van. Ehhez az előadáshoz viszont te is kellesz, de azt nem értem, hogy miért szálltál egyáltalán be egy ilyen műsorba?


'Azt mondta soha ennyire nem szeretett senkit mint engem.


Ezek szerint a másikat nálad jobban, mert hát most nem értd aggódik, hanem a másik miatt:D

2014. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát magamból kiindulva 6 év ide-oda, szétmentetek és én nem tudnám újra kezdeni egy ilyen szélhámossal, aki a barátnője mellett az exével járkál kézen fogva ide-oda, mert ergo az lenne bennem, h ha vele is megtette akkor velem is megtenné ugyan ezt. De te tudod, te ismered őt... A másik ha meg ennyire érdekled és ennyire veled akar lenni, akkor tojik a másik lányra, h mit gondol, v h mit érez és nem pátyolgatja a lelkét... :)
2014. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!