Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mi a legtöbb, amit egy lány adhat egy fiúnak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 18:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A #7 válaszolóval teljseen egyetértek!
2014. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Esetleg nő férfinek. Gyermeket.
2014. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
'Nem adhatok mást, csak ami lényegem...'
2014. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon fontos az őszinteség. Eddig négy barátnőm volt, abból három igen komoly 1+ éves kapcsolat. Mindig nagyon őszinték voltunk egymással, azonban a vége felé már mindet rajtakaptam egy-két apró "kegyes" hazugságon. Hiába mondtam ezerszer, hogy nekem NE hazudjonak még kegyesen se, semmiben, mert akkor vége.:)

így én azt a nőt keresem, aki NEM fog nekem hazudni, akkor sem, ha már épp szakítunk, de előtte se és utána se.:) Az őszinteséget nagyon tisztelem. Szóval az. Legyen őszinte, egyenes és akkor úgysem lehet semmi baj. Ha nem szerelmes már belém az is csak akkor esik rosszul, ha nem mondja el őszintén, hanem vár, hogy "hátha majd magától megoldódik a helyzet". Ha viszont elmondaná nyíltan, hogy "figyelj, nem azt érzem, amit kéne.." és megpróbálnánk megoldani, akkor emelném kalapom!


Fura, hogy ez a három barátnőm mind nagyon okos és intelligens, FELNŐTT gondolkodású lány volt, mégis, mikor a vége felé jártunk, akkor már hazudoztak, mellébeszéltek. :(

2014. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
rántotthús?
2014. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Tchibo - mert az a legtöbb, mi adható!
2014. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Egy jó sz*pást
2014. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szerelem, megértés és tisztelet
2014. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tchibo
2014. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én fú vagyok és szerintem amit egy lány adhat egy fúnak az az igaz szerelme és a hűsége.
2014. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!