Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok? A legtöbb lány szakítás után nagyon olcsóért adja magát.

Figyelt kérdés

A legtöbb lány szakítás után nagyon olcsóért adja magát (pl. szórakozóhelyen, partikon) egy kis szexre általában jóképű gazdagabb pasiknak. Mikor elmúlik ez az időszaka (túllép rajta) pár hónap múlva és komoly kapcsolatot keres, akkor meg eljátssza a nehezen megszerezhető, "értékesnek tűnő" lányt, egy átlagos pasinak.


Mi értelme van ennek, nem paradox kicsit? Mert szerintem elég sok normális pasi tisztában van vele (egy örök tüske) és később ez lehet a következő párkapcsolat rovására mehet.



2013. aug. 31. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

"egy kis szexre általában jóképű gazdagabb pasiknak."


Ezeknek MINDIG "olcsón" adják magukat kortól és élethelyzettől függetlenül (kiv. szentfazekak meg 10 gyereke s nemcigány nők akik játszák az erkölcsi bálványt)

2013. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, te se értesz a női lélekhez, igaz?

Ilyenkor sebezhetőek is, és vágynak a szeretetre is, és sok esetben az emberek össze tévesztik a szeretést a szexeléssel.

A pár hónap alatt kicsit helyre rázódik a lelki világa, és újra önmaga lesz.

Ennyi az egész.

Sajna sok olyan van, aki gyenge érzelmi világú, és így viselkedik.

Az erős lelkű emberek(nő és férfi is) nem menekül egyből az ilyenek elől, hamar feldolgozza a dolgot szex és kényszerkapcsolatok nélkül is.

Mondjuk ilyenkor mindenki hibázgat...

én pl sok éves kapcsolatban voltam egy nővel(pasi vagyok, nem leszbi nő) és a szakítás után szexeltem párszor a csaj húgával, valahogy magabiztosabb lettem tőle, és kevésbé szomorú arra az időre.

Szóval annyira kemény én se vagyok...

2013. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pasik is vannak ilyenek,nemcsak nők.Én nő vagyok,nemrég velem szakítottak,nem mentem senkihez,nem vágyom senkire.Ő ment,kényszeresen egy olyan nőhöz,aki abszolút nem hozzá való semmilyen téren sem.
2013. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vmiért nekem is ez jutott eszembe elsőnek, hogy ez kell nekem, mert már miért legyek jó, ha úgysem értékeli senki, így vki azért mégis törődik velem és könnyebb lesz.. de a szex tényleg nem egyenlő a szeretettel és rájöttem hogy felesleges tortúra az egész. Nem így kell reagálni a csalódásokra, normális embernek nem. A gyengék tesznek így, de én inkább nem leszek az, felnövök.
2013. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóképű és gazdag pasasnak mindig olcsón adják magukat, nemcsak szakítás után. Érdekesmód a gazdag pasasoknak valahogy mindig van barátnőjük :D
2013. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!