Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkereső férfiak között miért nincs egy normálisabb sem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Néha szoktam gyk-n ismerkedni, de én szerintem jófej vagyok.
2014. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A Love.hu-n legalábbis nem sikerült még egy normális fiút kifognom.
2014. aug. 22. 20:11
 3/18 anonim ***** válasza:
Ott nem is fogsz találni noormálisat.
2014. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor hol tudnék normálisabbal megismerkedni, ahol nem kell fizetni? Azt mondják amúgy hogy normális ember nem interneten ismerkedik.
2014. aug. 22. 20:13
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Figyu, aki az életben túl béna ahhoz, hogy ismerkedjen, és inkább egy profil mögé bújik, az nekem mindig eleve gyanús...


Senki ne vegye ezt magára, aki nem érzi úgy, hogy igaz lenne rá, de azok alapján, amit nővérem mellett végigasszisztáltam (ő volt anno lelkes társkeresős oldal felhasználó), nekem semmi jó tapasztalatom nem volt a netes társkeresést illetően.

Aki személyesen képtelen arra, hogy kapcsolat céljából ismerkedjen, az általában egy életképtelen selejt (legalább is nővérem jelöltjeiről mindig ez derült ki). Nem véletlenül vannak egyedül! Nem véletlenül nincs kapcsolatuk! Mindnek van valami kehéje...

2014. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Mert azért szorulnak a társkeresőre (és ugyebár a GYIK-re...) mert személyesen kudarcot kudarcra halmoznak. Neten sem jobbak.
2014. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mindegyik kereső korlátozott fizetés nélkül. hagyd inkább
2014. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy zárkózottabb vagyok, nem járok bulizni, ezért próbálkoztam az internetes társkereséssel.
2014. aug. 22. 20:19
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem is bulikba kell járni, ha normális pasit akarsz. Ott nem találsz olyat.
2014. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

De van. Internetes társkereső oldalon ismertem meg a férjem. Gondolhatod, hogy ha szemét lenne, vagy nem normális, nem jöttünk volna össze, és nem házasodtunk volna össze.


Találkoztam jó pár kreténnel mire megismertem őt, szóval van némi tapasztalatom. Igen sok az idióta, de akadnak kincsek is:)

2014. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!