Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkereső férfiak között miért nincs egy normálisabb sem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a randihely.hu-n ismerkedtünk meg. Én 6 hónapja voltam regisztrált, a férjem 2 hete. Nem fizetős oldal, de az embereket eléggé szelektálni kell. (ahogy akkor is ha élőben ismerkedsz)
2014. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Itt ahol lakom itt nem sehol sem megismerkedni senkivel.
2014. aug. 22. 20:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem sok ismerősöm neten talált párt. Társkeresősök is vannak, házassággal, gyerekkel... minden teljesen normális. Szóval azért aki nem béna, tud neten párt találni.


Élőben megint más, ahhoz önbizalom is kell...ami nem terem magától. Ha valakinek nincs, akkor kb b...szhatja is, mert nem mer kezdeményezni. És a franc fog arra várni hogy valaki megszólítson. Plusz a net kényelmes is. Ki sem kell mozdulnod amíg nem találkoztok személyesen:) Szóval pénzt spórolsz vele.

2014. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Korosztálytól is függ, te menyi idős vagy, milyen korú férfit keresel?

Lovehun kamus tinik vannak, meg dugópajti vadászok.

2014. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, és korombeliekkel vagy nálam egy pár évvel idősebb férfiakkal ismerkednék.
2014. aug. 22. 20:36
 16/18 anonim válasza:

Szia!

1. Attól is függ Neked mi a normális, mert ez is relatív.

2. Mennyire vagy nyitott, és mennyire ítélsz elsőre.

Tanulva néhány hölgyismerőseim ritka de informatív visszajelzéséből, általában nem szeretik a perverzeket, vagy épp azokat keresik, de ha valaki kicsit kreatív, vagy óvatosabb, akkor már nem is válaszolnak, merthogy ez biztos nem elég határozott, nem alfa hím, nincs meg a rózsaszín felhő, szikra, meg tudja mi a tököm kéne még. Néha meg ha valaki bunkó, lóg ki a szájából a borona, de virít egy kockahas meg húsz kilós alkar, akkor hirtelen tökmindegy lesz normális-e.

Szóval nem árt bevállalni egy talit, vagy esetleg néha válaszolni nyíltan, és ha még mindig nem szimpi még lehet nemet mondani később is, sokkal tisztább.

2014. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én, én vagyok, 28 éves és korombéliekkel vagy pár évvel fiatalabbakkal ismerkednék. Nadon jó party vagyok. :)
2014. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia ! Ha gondolod írhatsz 24F.
2014. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!