Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Későn jöttem rá hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn jöttem rá hogy mennyire fontos nekem? Szerintetek most mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki attól fogva tetszik, hogy megláttam, nagyon helyes, így el sem tudtam volna képzelni, hogy egy magamfajta lányt észrevesz, bár megpróbálom kihozni magamból a maximumot sosem volt annyi önbizalmam hogy szépnek tartsam magam. Mindig kedves volt, udvarias, de azt hittem ő alapból ilyen. Nagyon megkedveltem a természetéért is és már nem csak külsőre tetszik. Egyszer csak elkezdett "piszkálni", de úgy beszólogatni nem viccesen, közben ahogy a megérzésem is súgta kiderült, hogy kedvelt, vagy csak tetszettem neki nem tudom. De már olyan semmilyen velem, kedves de már látom rajta hogy megváltozott, most tényleg lemondott rólam, már sosem kellek neki, vagy szerintetek még van remény, mit tegyek? Tényleg úgy érzem ő lehetne az igazi...

Azt még hozzátenném, hogy én meg tényleg kb levegőnek néztem, mert féltem kimutatni mit érzek, még a hangom is elmegy ha meglátom, olyan bénának érzem magam, pedig szívem szerint a nyakába ugranék.*-*

(Mindketten huszonévesek vagyunk)


2014. aug. 22. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10: Az a baj, hogy ezt csak Ti értitek, a férfiak nem. Mi a beszédet szeretjük, mert abból ért az ember. Olyan furán gondolkoznak néhányan... megnehezítitek a dolgokat, csak tudnám miért.
2014. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én kiszemeltem tipikusan az a férfi, aki szereti, ha övé a hódító szerep, de rá kell segíteni, mert magától nem az a nagy macsó. Ez nem is baj. A mi helyzetünk mondjuk kicsit kacifántos, de szerintem már csak idő kérdése, minden esetre Ő élvezi a helyzetet, és egyre bátrabb, de nem állhatok direktben elé bizonyos okokból, csak terelgethetem.
2014. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11. A testbeszédet mindenki érti, csak nem mindenki használja tudatosan, de belénk van kódolva, belétek is. Nem használhatunk mindig szavakat, vannak olyan helyzetek, ahol pont azok vágnák el a lehetőséget, és egyetlen lehetőség, hogy döntésre jussunk, ez az árnyaltabb forma. Ilyen helyzet lehet egy munkahely, egy már meglévő kapcsolat, még ha az már nem is olyan jó, de kényelmes... A testbeszéd segít egyértelműsíteni, és eljuttatni a feleket a beszédig.

Hidd el, nagyon is jól működik, nem csak szerelemben, de például állásinterjúnál is.

2014. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy megbonyolítjátok ti nők. :) Fölösleges köröket futtok, de gyakran nem jön be és akkor azt hiszitek, hogy esetleg nem is érdekelnétek a férfit, közben lehet, hogy fogalma sincs, hogy te miért rebegteted a szempilláid. :)
2014. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A testbeszéd sokkal több szempillarebegtetésnél, te is használod, csak lehet, hogy nem tudatosan, de érdemes megfigyelni magad, kinek a közelében hogy viselkedsz. :-) A tested mindent elárul, azt is, amit nem mondasz ki. Figyeld meg magad, ha egy kevésbé szimpatikus ember közelében vagy, jobban bezárkózol a mozdulataiddal is, míg egy szimpatikus ember társaságában jobban megnyílsz ilyen módon is. Mosoly, mimika, gúny, egy legyintés, hogy tartod a kezed, a karod, a fejed, a szemed forgatása árulkodik a véleményedről, meg se kell szólalnod. Mindenki használja, csak nem mindenki tud direktben olvasni, a testünk viszont akkor is automatikusan reagál nem tudatosan.


Én tömegközlekedő vagyok, egy időben kifejezetten figyeltem az utastársaimat ilyen tekintetben, érdekes volt.

2014. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt nem vonom kétségbe. De mint mondtam, nem mindenki tudja/akarja olvasni ezeket. Viselkedhet akárhogy egy nő/lány velem például, csak ettől még nem fogok rámozdulni. Csak ha egyértelműen tudom, hogy mi a szitu.
2014. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nálam a testbeszéd nem hiszem h működne, mert totál "lefagyok" a közelében...:S
2014. aug. 23. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!