Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar állandóan csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar állandóan csókolózni?

Figyelt kérdés
A magam részéről nem vagyok oda a nyelvcsatákért. Nem rossz, de nem is élvezem túlzottan (a szájrapuszit igen). Ujdonsült barátom viszont megragad minden alkalmat mikor lekaphat, elég egy kicsit szembe fordítanom a fejem, ami ugye, gyakran megesik. Nem akarom hogy azt higgye, nem szeretem vagy ilyesmi ezért nem teszem szóvá, de kicsit fura ez nekem, talán amiatt is hogy első kapcsolat, előtte nem csókolóztam, nem is vagyok benne valami profi úgy érzem...szóval még gátlásaim is vannak. Kíváncsi lennék, minden fiú ezt csinálja, hogy az összes adandó alkalommal nekiesik a barátnőjének? :D

2014. júl. 20. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, de nálunk fordítva gyakoribb. :)
2014. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze.. Semmi baj nincs a gyakori csókkal...
2014. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mond meg neki...mi ebben a nehéz?

+ megsúgom hogy nem minden férfi ugyan olyan...valaki szereti valaki nem. :D Meglepetés!

2014. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet ezen értei ? Be akar hatolni a testedbe, legalább így nyilvánosan is megteheti. Egyébként meg ízlesz neki és erotizálóan hat rá. A kapcsolatotok meg feltehetően nem kiegyenlített.
2014. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!