Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem mutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem mutat be a barátainak?

Figyelt kérdés
Jó fej, bulis, csinos nőnek tartom magam. Olyan vagyok, amilyennek egy barátnőnek lennie kell. Még soha nem volt részem ilyesmiben. Két hónapja vagyunk együtt, naponta többször hív, hiányzom neki, bújik, szeretget.Nem lakik közel, mégis sűrűn átjön hozzám. Érzelmekről még nem nagyon beszéltünk. Én mindig mindenhova hívom, de eddig csak egyszer jött el. Nagyon szeretném már megismerni a barátait, de mindig halogatja. Tegnap is grillezni ment, és mondtam, hogy szeretném megismerni a barátait, szívesen elmennék vele. De nem akarja, egyedül akart menni. Ezért szakítottam vele... Ő zokon vette, mérges lett.De ma felhívtam, elmondtam, hogy hirtelen döntés volt, beszéljük meg, nekem is rossz és ezek nagyon rosszul esnek. Végülis együtt vagyunk újra, de ez a kérdés még mindig nincs tisztázva. Továbbra is fenntartom, sőt, tudom, hogy igazam van: szerintem ha valaki szerelmes, büszke rá és "mutogatni" akarja. De ő csak halogatta. Azt mondta, lesz még alkalom, majd... Vagy csak egyszerűen ennyire nem vagyok (még) fontos neki?

2014. aug. 23. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet nem grillezni ment, meg nem a haverjaival van, hanem egy másik nővel
2014. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy téged félt, mert nyomulósak a barátai vagy nemtom :D
2014. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Butaság a felfogásod már bocsi :)És még butább dolog, h ilyen miatt csak úgy dobálódsz a "vége" szóval. Vagy csak emberfüggő, nem tudom, de én ezen nem sértődnék meg, h még nem lettem a barátainak bemutatva, mert végül is, amíg velem normálisan bánik, úgy ahogy egy kapcsolatban viselkedni kell a nővel, addig nem tartom olyan fontosnak, h a barátainak "mutogasson" ahogy te fogalmaztál! Lehet a grillpartyra a haverok se vitték a barátnőket (ha vannak olyanok ott akiknek van) és ezért ő se vitte. Ráadásul ha a haverok ott vannak, akkor az ember személyisége is megváltozik. Légy türelmes! Inkább annak örülj, h a barátok miatt nem hanyagol el, mert akkor meg az lenne a bajod... :)
2014. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy butaság, ahogy gondolkodom, de egyre jobban zavar. A többiek mind vitték a barátnőjüket és tudnak is rólam...
2014. aug. 23. 16:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Van valakije, sőt szerintem családos pasi.
2014. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ennyire a barátokkal! Mondom, inkább addig örülj míg a barátok miatt nem hanyagol el és nem bánik veled másképpen! :)
2014. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben. Elfogadom a válaszokat. De akkor ő miért nem jön, amikor én hívom? Akár buliról, nyaralásról vagy egy főzésről van szó? :( Pedig ráért, nem dolgozott, nem volt programja... Ilyenkor soha nem volt kedve, vagy fáradt volt. Igazából mindegy, csak ne kelljen jönnie. Az én barátaimat miért nem akarja megismerni?
2014. aug. 23. 19:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Vagy szimplán introvertált... Az introvertált emberek nem érzik jól magukat új emberek társaságában, nekik általában egy szűk baráti körük van, akikkel jól érzik magukat, az a komfortzónájuk.

Én is introvertált vagyok, és bár a helyében elmennék veled, ha látnám, hogy ez fontos neked, de biztos nem érezném olyan nagyon jól magam.


Itt van egy-s-más az introvertáltakról: [link]

2014. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elolvastam. :) Gondolod, ezért lehet? Én arra gondoltam, nem szeret, nem vagyok elég fontos neki...
2014. aug. 23. 19:42
 10/13 A kérdező kommentje:
Hm... Kitaláltam! Ez engem nagyon zavar, nem tudok rajta túllépni. Leülök vele beszélni: elmondom, hogy szeretem, nem akarom elveszíteni. DE! Nem vagyok hozzá szokva hogy "rejtegetnek", nem vállalnak fel és nem is szeretnék hozzászokni. Ezt még egy húszéves sem engedné, nemhogy egy felnőtt nő (N/28). Saját magam hazudtolnám meg, ha szemet hunynék efölött. Úgyhogy fogadja el, ezen a felfogáson én nem tudok változtatni. Ha nem, nincs semmi gond, de akkor nincs értelme folytatni, mert ez mindig probléma lesz. Hm? Mit szóltok? :)
2014. aug. 24. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!