Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutat be a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutat be a párom soha senkinek?

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy ő bizonyos értelemben magának való. kedves, okos, nyílt pasi, de nem függ másoktól. Nincsenek annyira közeli barátai inkább csak régi jó ismerősei, haverjai. A családja se befolyásolja. Megmondta a legelején, hogy neki tökmindegy ki mit gondol rólam, ő van velem nem az anyja, tesói, haverjai. Ha neki kellek, nem érdekli más mit mond. A családja is tudja, hogy hiába is dumálnának bele, ha nem lennék szimpi úgyse érdekelné. Kicsit én is így vagyok vele, bár nálunk a szűk család sokkal bensőségesebb, összetartóbb, mindig tudjuk a másik merre jár, kivel van, egymáshoz fordulunk elsőként ha bajunk van. Tesóm is az ország másik végében tanul, de engem hív elsőnek ha randira hívja egy jó pasi vagy ha talál egy jó körömlakkot a bizsusnál :) náluk nincs ekkora összetartás, szoros kapcsolat. Ő minden gondját, baját, örömét magában tartja. Engem beenged ebbe a körbe, de ez is meló volt és idővel szoktattam rá, hogy igenis érdekel, hogy fáj a feje és ne magában szenvedjen, vagy hogy milyen nehézségei vannak a melóban. Ez a fajta nem számít más mit szól hozzám teljesen megnyugtató volt mikor bemutatott az anyukájának, mert tudtam akármi van nem kell félnem. Felvállaljuk egymást amúgy, járunk ide-oda nyilvánosan, kézenfogva, ad szájrapuszit utcán meg minden. Nem titkol el. De ugyanakkor ha összetalálkozunk egy ismerősével nem mutat be. Pl utcán sétálunk, jön egy volt kollégája, lepacsiznak a srác elkezdi kérdezgetni merre dolgozik, beszélgetnek én meg állok ott mint valami díszf..z. Ha bunkó az illető akkor mégcsak nem is köszön és kb levegő vagyok, ha nem akkor legalább egy kölcsönös szia-szia van. De ilyenkor mit csináljak??? Kínos lenne buzgómócsingoskodni, hogy "jajj helló xy vagyok a ... barátnője". De volt ez már kollégával, főnökével, a bátyjával elsőre, rokonokkal. Olyan kínos. Nekem alap lenne, hogy üdvözöljük egymást és bemutatom hogy "hello szia ő itt ... ő meg a párom..." aztán váltunk pár szót. De ő nem és tudom h ez valószínű abból ered, hogy neki nem fontos más mit hisz de... Furán jön ki. Amúgy komoly a dolog, közösen tervezünk, házasság, gyerek stb, szóval nem értem.

23/N


2014. júl. 28. 02:25
 1/7 anonim ***** válasza:
erről vele kéne beszélned, hogy mit érzel ezzel kapcsolatosan mert lehet ő nem is tudja, hogy ez kellemetlen pedig hát az. de kitartást és boldogságot nektek.
2014. júl. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért ő a párod, hogy vele beszéld meg, nem?
2014. júl. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen megértem,ez valóban kínos lehet,én is jártam már így... :/ szerintem ezt mindenképpen mond el neki,abból baj nem lehet ha megemlíted neki,hogy ez nem esik annyira jól neked! ha megértő és szeret akkor úgyis változtat ezen! :)
2014. júl. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze akarok vele beszélni erről majd. Csak nekem ő az első komoly kapcsolatom és nem tudtam, hogy ez nekem furcsa csak vagy másnak is az lenne. Így belegondolva ha anyuval megyek utcán és összefutunk valakivel se feltétlen mutat be. De azért valahogy mindig úgy jön ki, hogy vagy az illető kérdez rá, hogy a lánya vagyok-e vagy ő mondja hogy "találkoztál már a lányommal". De a páromnál valahogy nem megy ez. A legfurcsább a tesójával volt, kb tudomást se vett rólam végig és nagyon kínos volt.
2014. júl. 28. 02:38
 5/7 anonim ***** válasza:
"jó" kapcsolat
2014. júl. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szólj neki, mert ez bunkó dolog
2014. júl. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk, azzal semmi gond nincs. Ez az egy furcsaság van csak.
2014. júl. 28. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!