Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánotom van, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flash 111 kérdése:

Szerelmi bánotom van, mit tegyek? Hogyan tegyem túl rajta magam? Elvesztettem akit szeretek!

Figyelt kérdés
Nagyon sokat jelent nekem, de most vége lett ennek az egésznek mert ő neki gondja volt környezetel nem érzi jól magát ahol van mi meg messze vóltunk mindig is egymástól de attól néha találkoztunk sőt együtt mentünk el nyaralni egy olyan helyre ami mind2 nek állma volt! De nem birom kiverni a fejemből anyira jó élmények voltak vele, meg anyira gyönyörüü nőő! Hiányzik ha egy napot nem beszéltünk, most meg ugyérzem haldoklom nem birom ki! mindig olyan nő re vágytam amien ő, és megtaláltam! De viszon tényleg nem lehet az enyém! Nagyon egymásnak voltunk teremtve! és ő is szeret én is őt! De nagyon legszebb dolog amit valaha átéltem mikor vele voltam! De neki el kell menni tanulni külföldre, nem tud itt maradni meg nem is akart mert neki más környezetre van szüksége! De én sem tudok ki menni mert nem tudnák ott munkát taláni sem ahol tanul sem nyelvet sem beszélem nagyon komplikált plusz 100 oka van még! Nem tudok okos lenni! Ugyan békével váltunk el meg minden, de igy nagyon rossz szóval nem tudunk együtt lenni! De nagyon akarom őtt, micsináljak? Reménytelen az egész 100%, de nem birom elfogani nekem ő kell csak! Senki más nem érdekel! Az sok élmény együtt mikor tenger parton vagyunk és repülő megy el fölöttünk és ordibálunk meg ,esti vacsorák, egyszerüen ugy érzem megbolondulok! 25 vagyok, nem kisgyerek, elnézést ha hibásan irok de nem Magyarórszágon élek! Kérek szépen mindenkit csak olyanok irjanak akik nem szorakozni akarnak, mert arra most nem vágyok!

2014. aug. 23. 16:14
 1/1 anonim válasza:

Ha ő is úgy érezne ahogyan te, akkor veled maradna vagy valami megoldást találna rá. Nem hiszem ,hogy veled akar megállapodni. Szeretné még élvezni az életet. Bármit mond az csak kifogás, mert az ,hogy zavarja a környezet az csak egyetlen egy kiküszöbölhető ok. 25 évesen még nagyon fiatal vagy, ismerkedj! Nem kell egyből össze jönni más lányokkal csak barátkozz, járj el otthonról amikor időd és kedved van hozzá. :)

18/L

2014. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!