Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van nehezebb dolgom? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van nehezebb dolgom? Ha a külsőbe vagy ha a belsőbe szeretek bele?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy jobban szerelmes vagyok a külsejébe mint a belsejébe.
2014. aug. 17. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél így van,a mai fiatalok magasról tesznek a belső tulajdonságokra :(
2014. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amit a külseje vált ki belőled, az inkább nagyon erős vágy. Ha a lelkébe szeretsz valakinek bele, na, az igazán fájdalmas dolog, még ha beteljesült, akkor is, mert tudod, hogy ha elveszítenéd valamilyen okból, senki sem pótolhatná.

Egy jó külső meg némi pénz és akaraterő kérdése csupán, nem sokat ér önmagában.

2014. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a külseje tetszik akkor nehezebb lesz. Mert lehet hogy belűről egy elviselhetetlen gyökér.

Viszont ha belűről szereted akkor külsőleg is meg fog szépülni a szemedben.

2014. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hq valaki belsejébe szeretsz bele, akkor nem tudsz egy hamar lemondani róla, elfelejteni és akkor tényleg szereted...

Ha viszont csak a külsejébe "szeretsz" bele, akkor csak tetszik. Nem kötnek érzelmek. Attól függ mire Erted azt, hogy nehéz a dolgod

2014. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külsőbe nem lehet beleszeretni... Ha tetszik a külseje, akkor pusztán csak vonzódsz az illetőhöz.


A belsőbe lehet beleszeretni:)


vonzalom + szerelem = boldog párkapcsolat

2014. aug. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Flash 111 válasza:
Én most jártam igy hogy elveszitettem akit szeretem , és pont belsőbe is szerelmes voltam , meg ahogy kinéz szintén , potolhatatlan és fos érzés:( de belső az ami nehezebb!!
2014. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én most életem legnehezebb szakaszát élem.Megfogalmazhatatlan érzések,fájdalmas mindennapok,szenvedés a nap egészében.Még soha nem éreztem magam így.
2014. aug. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!