Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek hogy ha zárkózott vagyok és nem szeretek diszkóba járni?

Figyelt kérdés
Egy faluban lakom, ahol nincs sok kimozdulási lehetőség. Inkább olyan hobbijaim vannak amiket itthon csinálok. Valamikor szoktam biciklizni is, de hát biciklizés közben sem lehet ismerkedni. Diszkókba viszont utálok járni. Társkeresők szintén kizárva, én még ott nem találkoztam egy normális fiúval. Akkor nem tudom hol ismerkedhetnék. Gyakorin ne írjatok privátokra, mert úgy sem válaszolok, itt sem akarok ismerkedni.
2014. aug. 21. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Kizártál minden lehetőséget, ne ismerkedj
2014. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne ismerkedj! Majd szólj, ha szeretnél!
2014. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kizártál minden lehetőséget, nem neked való ez. Igy ne is siránkozz inkább.

21/F

2014. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok a gyakorin ismerkedni? Ha a gyakorin ismerkednék is pont ugyanolyan idiótákkal futnék össze mint a társkeresőkön.
2014. aug. 21. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg ha szeretsz koncertekre járni... vagy haveri körből valakit. házibulikban is lehet.
2014. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt sem mindenki idióta! Van jópár gyökér de vannak normális srácok is ahogy normális csajok is!
2014. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen rendezvényen, táborban, strandon, utazás közben, járj el táncolni...

Ha a diszkót nem szereted és megteheted járj el táncházban.

L

2014. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!