Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim állandóan csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim állandóan csajokat nézz szerintem de ő azt mondja h nem és én vagyok neki a mindene elvileg és csak rám gondol elvileg mit csináljak?

Figyelt kérdés
állandóan úgy látom mintha lányokat nézne de ez nem biztos h azokat nézz

2014. aug. 23. 21:44
 1/8 A kérdező kommentje:
és attól félek h rájuk gondol szeretkezés közbe mit csináljak? szerintetek rá gondol ha jobb csaj?
2014. aug. 23. 21:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamuzik, ne dőlj be, ha te lennél a mindene nem lesne más nőciket:)
2014. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem biztos h nézi őket mmint h előtte van és ránéz és utána visszanéz szóval
2014. aug. 23. 21:58
 4/8 A kérdező kommentje:
nem fordul vissza meg semmi ilyen
2014. aug. 23. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy hűséget fogadunk, nem vakságot.

Az egyik exem folyton ezzel cukkolt (megnézett előttem csajokat).

Amíg csak nézi őket, nincsen gond.

2014. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress egy vakot
2014. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is néztem más lányokat de hozzá sem értem volna más csajhoz
2014. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy bizonyos lányba vagyok szerelmes de attól függetlenül én is megnézem a lányokat pl. Budapesten. AZ egyik osztálytársam hogyha az apjával megy valahova akkor ők konkrétan egymásnak mondják hogy merre nézzenek. Az ő apja asszem 42 éves.


Mi fiúk férfiak ilyenek vagyunk,az ha megnéz más lányokat nem biztos hogy azért van mert nem szeret vagy mert nem tart szépnek hanem azért van mert férfi/fiú. Ameddig hűséges hozzád addig nem hiszem hogy kéne zavarjon a dolog,addig örülj ameddig nem a fiúkat nézi.

2014. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!