Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy nem vagyok elég jó kinézetre és ezért állandóan stresszelek. Mit tegyek? Aludni és enni se nagyon tudok.18F

Figyelt kérdés
178 centi 68 kiló vagyok. Barna haj, barna szem, igényes vagyok és adok magamra... De mégis van bennem egy szorongás :(

2014. aug. 17. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most már qrva unalmasak ezek a nyavajgások,ti nem fiúk vagytok ember,hanem kislányok.
2014. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D Van benne valami egyébként.. De akkor is nagy az elvárás.
2014. aug. 17. 15:56
 3/13 A kérdező kommentje:
Nehéz megfelelni a mai világban.. És hogyha nem felelsz meg akkor egyedül maradsz egész életedre... Mert egy lány/nő se fog elfogadni... És nagyrészt a kinézet érdekli az összes lányt. Tudom ez általánosítás, de cáfoljatok meg, vagy érjen egy kellemes csalódás.
2014. aug. 17. 15:59
 4/13 A kérdező kommentje:
De kedves első válaszoló, a válaszod miatt nem fogok kevésbé szorongani a kinézetem miatt..
2014. aug. 17. 16:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell szoronganod,18 vagy még előtted az élet :)
2014. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kinézeted miatt azért szorongsz, mert te vagy az, aki nem fogadod el magadat. Ha megbékélsz a külsőddel, akkor máris elmúlik a szorongásod. A másik út pedig a változtatás. Vedd végig mi az ami nem tetszik magadon és próbálj meg azon változtatni. Pl. ha túl vékonynak tartod magad, akkor kezdj el sportolni, gyúrni. Ha nagy a hasad, járj el futni... stb. De hidd el így vagy úgy, biztos találsz olyan lányt, akinek pont te tetszel.
2014. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Inkább összekapom magamat!
2014. aug. 17. 16:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg fontos a külsô a lányoknak és a fiúknak is, mert nyilván nem fogsz vonzódni egy olyan emberhez, aki külsôre nem tetszik. Viszont rengetegszer történik, hogy valaki eleinte nem tetszik aztán beszélgetsz vele és odáig leszel érte. Az elöttem szólónak pedig igaza van, elôbb szeresd meg magad, utána próbálj megszeretni mást és 18 évesen igazán ne aggódj amiatt, hogy egyedül maradsz. :)

20L

2014. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeretem magamat, és sok pozitív visszajelzést is kapok.. ennek ellenére szorongok, itt ez a baj.. Egy kapcsolat kéne.. És minden rendbe jönne szerintem.. És úton van az is Istennek hála.. csak 5 nap..
2014. aug. 17. 16:43
 10/13 Sertés ***** válasza:

Gátlás csökkentést vállalok garanciával!

Hogy ne csak a szorongás legyen benned... :-)

2014. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!