Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szakítás tönkre tehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítás tönkre tehet örökre érzelmileg?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem vagyunk már együtt a barátnőmmel és rettenetesen hiányzik. Bulizok, dolgozok, sportolok, ismerkedek csajokkal de semmi, nem akar elmúlni a hiánya.

Már nincs vissza út, nem szeret és már nem is fog, el is fogadtam, messziről elkerülöm a várost ahol lakik, még csak véletlenül sem akarok találkozni vele. Bármilyen hülyeséget kitalálok rossz hogy nincs ott és nem láthatja, nem mondhatom el neki mert tudom hogy nagyon nevetne rajta.

El akarom felejteni, remélem találok jobbat de nagyon nem úgy néz ki. Lehet ő volt az igazi :(((

Nem tudom mit csináljak. Igyak többet, vagy sportoljak többet? Du..jak meg minden nőt akit tudok? Nincs ötletem.


2014. aug. 24. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Elég porcelánlelkű lehetsz, ha ennyi nálad kiütötte a biztosítékot. Talán hagyd abba a picsogást, lépj túl ezen és ásd elő a büszkeséged, ami, ha jól sejtem egész mélyen leledzik valahol az agyagos földben.
2014. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondani könnyű. Én is ezt csinálom, túl akarok lépni, de valami nagyon nem oké most. Ilyen még sosem volt hogy valaki ennyire kelljen.
2014. aug. 24. 09:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen tönkre. 3 éve megcsalt a barátom. Szakítottunk. Azóta senkiben nem bízok meg, nem tudok szeretni.
2014. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

' nem mondhatom el neki mert tudom hogy nagyon nevetne rajta.


Milyen ember az aki egy másik ember lelki fájdalmán képes nevetni?

2014. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tereld a gondolatod..ha napkozbe elvagy,de este kattogsz jobban akkor menj el futni vagy este sportolj,h elfaradj és ne a hiànyzàs legyen ! Amúgy igen: tönkre tehet érzelmilleg...
2014. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Örökre nem, de idővel el fog múlni vagy eltemeted magadban azokat az érzelmeket. Viszont előfordulhat, hogy adott momentum vagy pillanat akár évek múlva is sebeket szakíthat fel, amikre azt hitted, hogy már rég elfelejtetted és túl vagy rajta. Mindenkinek más segít, de ha lehet, akkor ne a pohár után nyúlj, hanem inkább sportolj többet, átmenetileg az segít, tapasztalat. 32N
2014. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
El akarom hagyni az országot is, túl sok rossz emlék köt ide vele. Nem érdekel csak el innen jó messzire hogy sose lássam többet véletlenül se.
2014. aug. 24. 09:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Menekülni lehet másik országba, de önmagad elől és az érzelmei elől nem tudsz elfutni. Nézz szembe vele, akkor könnyebb legyőzni. Azt azért egy normális nő esetében kizártnak tartom, hogy kinevetné az érzelmeidet. Ha nincs senkije, akkor szerintem nyugodtan el is mondhatnád neki, hogy mit érzel, mert lehet, hogy könnyebben túl tudnál rajta lépni.
2014. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudja mit érzek de ő már nem érez semmit :(((
2014. aug. 24. 13:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Mostanában nem is beszéltél vele, ha jól értelmeztem. Hónapok alatt sok minden változhat, lehet, hogy érez már valamit, ha eszébe jutnának a szép emlékek.
2014. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!