Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódok hogy elveszíthetem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódok hogy elveszíthetem de nem akarom a tudtára adni! (? )

Figyelt kérdés

Hosszú szünet után újra együtt vagyunk a barátommal, nekem közben volt egy rövid kapcsolatom, meg randizgattam. Ő is keresgélt magának új partnert, de én azt hittem hogy párkapcsolatban él, mert kitett egy képet a facebookra, egy nagyon régi lány barátjával hogy "ebbe a mosolyba szerettem bele". De mikor erre terelődött a szó, azt mondta h nem voltak együtt. Most mikor rajta feküdtem és szintúgy facebookozott, tudta h látom a képernyőt, és nem is zavarta mert videókat néztünk, ráírt erre a lányra hogy "Szívem nem tudod melyik az a xy videó/film/akármi amit múltkor néztünk?" igazából itt csak a "szívem"-re figyeltem fel, de nem kérdeztem meg tőle hogy ez most mi volt... :/ az is zavaró h több társkeresőn is fent van, de mindezekre nem merek rákérdezni nála :/

Sokáig voltunk külön és félek hogy elveszítem, de nem akarom hogy azt higgye hogy nem bízok benne :(



2014. aug. 24. 18:22
 1/5 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Szerintem csak te gondolod, hogy együtt vagytok, ő meg egy szexpartnernek tekint.
2014. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én ezt semmiképpen nem hagynám szó nélkül. ha velem jár, akkor ne "szívem"-zzen egy másik csajt. szépen állj a sarkadra és beszéld meg vele, hogy mi ez az egész, meg a társkeresők? ha szeret, nem fogod elveszíteni, ha nem, akkor már rég elvesztetted.
2014. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajjajjj... "rajta feküdtél miközben facebookolt", illetve "több társkeresőn is rajta van", miközben veled van... Ezek után én se kérdezgetnék semmit...

Neked meg csak azt mondom, hogy ne legyél ennyire naiv, ez a fiú nem úgy tűnik mint aki komolyan vesz. Alap hogyha van valakije, akkor letörli magát társkeresőkről, illetve amikor együtt vagytok nem a gépet baszkurálja, hanem téged... Ok a filmnézés az más, de talán nem így kéne kérdeznie... Ja meg a "múltkor együtt néztük".

Ébredj fel, ez a pasi nem vesz komolyan :( Mondjuk én se biztos hogy szóvá tenném, de az biztos, hogy egy percig se bíznék benne.

2014. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ha megpróbálom megbeszélni vele, hogy ez meg ez nem tetszik, akkor lehet h változtat rajta, vagy lehet h csak megpróbálja jobban leplezni a dolgot :/

Az más h amint összejöttünk megint le is feküdtünk egymással, de ajándékot vett nekem, törődik velem és mindig azt nézi nekem mi a jó. Nem hiszem h csak szexre kellenék neki, akkor nem feccölne ennyi energiát a kapcsolatunkba :/

2014. aug. 24. 18:35
 5/5 Kurtz Bickle ***** válasza:
Homokba dugod a fejed. Elnyújthatod a dolgot, de idővel sokkal csúnyább vége lesz.
2014. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!