Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom miért mondogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért mondogatja hogy örökké? Fél éve se vagyunk együtt és még 18 se múlt el .

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt jól megvagyunk a kapcsolatunk is remek...(kapcsolat elején megbeszéltük hogy nem tervezünk semmit hogy mennyi ideig leszünk együtt..stb)de egyik nap közölte velem hogy el akarja mondani hogy mit érez ..én kíváncsian hallgattam ...de olyanokat mondott hogy örökké,örökké szeretne velem lenni ...én ettől megdöbbentem mert én bele se mertem eddig gondolni hogy mi lesz mondjuk 3 hónap múlva ...és ettől teljesen kikészültem mert nem tudom hogy mit akar ...hogy most miért mondd ilyeneket ..miközben még fél éve se vagyunk együtt ...lehet hogy szexet akar?? Fiúk ti mondtatok egy lánynak olyat hogy örökké csak mert szexelni akartatok vele ? Vagy miért mondott ilyet nekem ? Lehet hogy megkívánt ? mert mostanában sokat vagyok nála sokat csókolózunk az ágyon ..stb..de nem feküdtünk még le és én nem is akarok még ...kérlek segítsetek ... 17/L

2014. márc. 5. 22:24
1 2
 1/14 ASOT ***** válasza:
Szerintem látta a tv-ben. mostanában volt megint 100.-jára a P:S I love you abban is van szó erről biztos ott hallotta :)
2014. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Sose higyj az ilyen szövegnek ha ezt féléven belül lökik neked.Soha. Ájuldozhat a pasi a lábaid előtt, meg "+imádlak" stb. de ezek csak szavak. Aki mélyen érez, az nagyon sok idő mulva fogja neked óvatosan súgni, és nem teátrálisan nyomja.
2014. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt azért mondja mert fülig szerelmes beléd. Amúgy meg ha te nem érzel olyat iránta akkor közöld vele. Főleg ha mondjuk egy év után is ugyanígy gondolkodsz.
2014. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

azért mondja mert szeret, és örökké veled akar lenni

mit nem lehet ezen érteni?

lányok... mindennek mögöttes tartalmat képzelnek oda :D

2014. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenek az okát vagy valami hátsó szándékot keresni benne? Nem hogy örülnél hogy így vallotta be az érzelmeit, és hogy szeret... Nem gondolkodj ennyit, hagyd hogy történjenek a dolgod, és nem forgasd ki a szitut
2014. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De buta vagy...SZERELMES beléd :) Ez ritka,becsüld meg.

Aki csak szexre megy,annak a szótárában sincs benne hogy örökké.

Ha te is szeretnéd,nem akadnál fent ezen,hanem te is úgy éreznéd,hogy akár az egész életeden át szeretni fogod...:D Még ha nem is együtt..

2014. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát második ne haragudj de nincs igazad. Saját magamon tapasztaltam mert egy hasonló kapcsolatom volt nekem is. Én is belöktem neki fél év előtt hogy szeretem meg hogy örökké. Csak éppen a lány kb hasonló gondolkodású volt mint a kérdező. Azt másfél év után beleuntam hogy csak én küzdök a kapcsolatért.
2014. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

vigyázz, mert az "örökké" és a közös profilkép rossz ómen, általában veszekedés és szakítás jön:D najó, ez csak babona:D


kicsit lombozd le azzal, hogy Te nem akarod őt örökké szeretni, mert halála után 1-2 nappal az már igencsak gusztustalan lenne! idétlenül hangzik, de valahogy mutass rá, hogy közhelyekkel és értelmetlenségekkel dobálózik, és ráadásul bőven nem bizonyít semmit vele


bizonyítás.. egyébként az ember szokott olyat mondani, hogy "lehozom érted a csillagokat"... és akár meg is teheti.. aztán van, hogy sokmindent megtesz, de nem bír meglenni mellette fél évig... szóval a nagy szavak és nagy tettek butaságok, mert csak a mostot bizonyítja, a jövőt nem


amúgy persze, megkívánt.. ehhez a fiúknál körülbül 1-4 másodperc szükségeltetik:D ne törődj vele


jól gyanítom, hogy nem volt még sok kapcsolata?

2014. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nők édes istenem :)

Ha jó akkor is azt nézik miért és mi van mögötte, ha rossz akkor is.


A kákán is csomót kerestek!

2014. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7 Es vagyok azt elfelejtettem hozzá tenni hogy komolyan is gondoltam és nem csak megfektetni akartam.
2014. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!