Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért? 23 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért? 23 éves fiú vagyok, Pesten dolgozom pár hónapja,200cm vagyok, sportolok, kék szemem, szőke hajam van, (lányok által helyesnek mondott) de

Figyelt kérdés
van egy nagy hibám... illetve a mai világban ez sajnos úgy tűnik, hogy hiba: nálam az érzelmi szálak dominálnak, nem vagyok skalpgyűjtő, hanem hős szerelmes, nagyon-nagyon tudok szeretni és mindent az adott lány mögé rendelek, feladván sok mindent és ezzel mindig visszaélnek a lányok és ilyenkor hetekig üresség, görcs van a mellkasomban (szó szerint fizikai fájdalom) és nem tagadom el is sírom magam, ha égő, ha nem... A barátaim pedig vidéken maradtak, januártól a lakótársaim is hazamentek, így egyedül vagyok Pesten és magamban pedig már nem tudnék feldolgozni egy újabb kudarcot..Van még olyan lány, aki értékelni tudna egy ilyen srácot, mint én, aki csak egy olyan lányra vágyik, aki viszont szeretné és nem törnék össze zsinórban a szívem, mert ez így már-már kikészít. Hiába terveztem el már régen, hogy na most én leszek a szemét, nekem ez nem megy, én egyszerűen nem olyan típus vagyok. Ha van az jelentkezhetne itt is (mailben küldök képet is szívesen), mert már nincs egyéb ötletem.
2010. jan. 16. 00:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te hibád, hanem azoké akik kihasználnak. Tudom hogy beleszeretni valakibe nem parancsra megy, tehát nem mondthatom hogy ameddig nem ismered eléggé miért szeretsz belé, de amíg nem ismersz meg egy lányt komolyabban,teljesen addig ne tpálálj érzelmeket. :S És neten,főleg itt ismerkedni nagyon nagy hülyeség, itt még több a habi és fars ember mint ha pl: egy szórakozóhelyen ismerkednél.
2010. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tudatosan NE rendelj a lány alá/mögé/köré mindent. És minél jobban küzdj az ellen, hogy beleszeress. Ezt tudom tanácsolni.
2010. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan...ha értelmes vagy ( a hozzászólásod alapján kétesélyes), akkor tudnod kell, hogy magasról leszarja mindenki, hogy hány cm vagy, sportolsz-e meg hasonlók, mert egyszerűen nem vonzó, ismétlem, nem vonzó, hogy balfék vagy. Nem az az égő, hogy sírsz, sőt, de, hogy itt leírod, hogy mekkora májer vagy, csak a jelenlegi társadalmi trendek nem engedik a kiteljesedést, az bizony gáz, senki nem bukik a "lúzerekre".


23/L

2010. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
látod a sok lány ezt kihasználja mert olyanokat fogsz ki aki dögös meg minden!De ha egy átlagos csajt szereznél meg akkor ő nem használna ki de az neked meg nem kell mert em egy csini bombázo ugye
2010. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

figyi, a nők nemegészen egy sírós, hősszerelmes, puha pasira vágynak. sztem ez a te bajod. nem vagy elég férfias. az nem minden h nagyon szereted, meg nem csalod meg, meg és odaadó vagy. ez inkább olyan alapnak kéne h legyen. és ehhez jönnek a plusz dolgok, amik felkeltik a lányok érdeklődését. de a sírás, és az érzelgősség, meg a tocsogás, bocsi, de nem éppen a legvonzóbb férfi tulajdonság.

24L

2010. jan. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Először is: - nem csak bombázókkal kezdek ki, sőt a legátlagosabb külsejű csalt meg több év után...

Másodszor: - azt senki nem mondta, hogy tocsogok, csupán nem csak arra megyek, hogy strigula, hanem pl. főzök a csajnak, ha felhívom magamhoz, elhívom ide-oda, de úgy látom ezen a szemléletemen kell változtatnom, mert úgy könnyebb lenne...bunkó, szemétnek kellene valahogy lennem és akkor ok lesz minden... majd gyakorlom!

Köszi azért a válaszokat mindenkinek! Sziasztok!

2010. jan. 16. 01:08
 7/15 A kérdező kommentje:
Na meg hamar beleszeretek az adott lányba, pedig az eszem tudja, hogy nem kellene, de hát az a rohadt szív...
2010. jan. 16. 01:10
 8/15 anonim ***** válasza:
nemérted a lényeget. a bunkó, ge-ci, skalpvadász, és a sírok, hősszerelmes vagyok pont a 2 véglet. az arany középutat ismered?
2010. jan. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

Haha...na, a reakciód is tipikus nyálgombócos-pincsikutyás szarság.


idejössz sírni, hogy te mekkora király vagy, de nem kellesz senkinek, aztán leírjuk, hogy miért van ez így, erre te csak magyarázol összevissza meg idióta önigazolásokat keresel, ahelyett, hogy változtatnál. Életképtelen vagy, de majd te is rájössz szerencsésebb esetben. Családról, kapcsolatokról ne is álmodj.


Gondolom, azt vártad, hogy ideböfögjük, hogy az élet igazságtalan,de ne add fel, mert egy efféle lovag úgyis megtalálja a másik felét, stb. Ébredj fel!

2010. jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a kedvességedet, meg a jó kívánságodat, de kapcsolatom mindig is volt, ahogyan írtam is... A stílussal pedig magadat minősíted. Jó éjt!
2010. jan. 16. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!