Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok ez mennyire jelentene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez mennyire jelentene problémát?

Figyelt kérdés
Egyre inkább látom, hogy nem vagyunk egy szinten a férfival, akivel már komolyabbra fordult a viszonyunk. A helyesírása nagyon szörnyű, valamint a fogalmazási képessége is elég gyenge, illetve rengeteg témáról fogalma sincs, ami manapság zajlik a világban. Titeket ez mennyire zavarna egy párkapcsolatban? Hunyjak szemet felette, mondván, hogy mindenkinek vannak hibái? Én 26N, Ő 28F
2014. aug. 25. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna annyira. Manapság sokkal nagyobb gondok is előfordulhatnak.
2014. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

hát én szinte semennyire nem vagyok képben a mai történésekről a világban...de nem is érdekel kivel milyen katasztrófa történt meg kit hogyan öltek meg...vagy hogy ki nyerte a megasztárt...szóval inkább előny lenne nálam, mivel feleslegesnek tartom ezt a sok információt...legalábbis én nem látom értelmét, de más nyugodtan töltse vele az idejét és a fejét ha akarja...helyesírás és fogalmazási készség már probléma...mert sokszor félreérthetjük egymást...


21F

2014. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez ember függő, engem biztos zavarna ha barátnőm egy cukormázas fánk értelmi színvonalán lenne. Csak Te tudhatod, téged ez mennyire zavar. Mondjuk, az még csak-csak elfogadható tény ha egy húszas évei elején járó fiatal srác tudatlan, de egy már 30-as ember nem lesz már intelligensebb...
2014. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, nyilván nem megasztár szintű eseményekre gondolok, de azért ilyeneket szerintem nem árt tudni, hogy hol zajlik háború a világban, ha nem akarunk egy reggel arra ébredni, hogy kilőtték felettünk a tetőt, és fogalmunk sincs, hogy miért... :)
2014. aug. 25. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok!

Ja igen nem árt tisztázni, hogy mit is takar a "manapság zajlik a világban" kifejezés. Fingom sincs ki nyerte a megsztárt, sőt nem is tudom mi a különbség az xfaktor meg megasztár meg csillagszületik meg ilyen sz*rságok között...ha ezt nem tudná csajom, akkor az nem zavarna, de ha gőze sincs mondjuk róla, hogy hol van Szíria, vagy mi történik Ukrajnában, vagy mi zajlik a magyar gazdaságban, vagy hogy miért lesz nagy jelentősége a devizahitel-perek kimenetelének, persze nem érdekelhet mindenkit a politika vagy a gazdaság, nem érdekelhet mindenkit a világtörténelem, vagy az asztrofizika legutóbbi eredményei, de ez nem összekeverendő az ostobasággal és műveletlenséggel meg az általános tudatlansággal.

2014. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és #2-es, az nem mérvadó, mert te még csak egy -ne haragudj- taknyos kölyök vagy...28 évesen viszont már felnőhetne a "valóvilág színvonalról"
2014. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, én egyáltalán nem vagyok képben a mai hírekkel kapcsolatban...mert jó ideje csak a szennyet láttam a hírekben...ez halt meg, így erőszakolták meg, úgy rabolták ki, azért verték meg, ezért került börtönbe, az csalta meg a párját...meg sorolhatnám...hol vannak a jó hírek? ilyen-olyan katasztrófákat láttam jó ideje...főleg, hogy sokszor csak a felszínt mutatják meg és az egyik oldal véleményét...


én például teljesen máshogy tekintek a halálra is mint mások...teljesen máshogy szemlélem szeptember 11-et mint mások (talán tévesen, mert ki tudja mi az igazság), és Palesztina Izraeli helyzetről is van véleményem...de ezek a mai dolgok nem nagyon érdekelnek...sok dolgok úgysem tudunk utólag változtatni, inkább el kellene kerülni, megoldást kéne találni...de azt nem mutatják a tv-ben...csak az egyik oldalról szemlélt történést...

2014. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne keverjük a "nem érdekel"-t a "nem tudok róla". Engem sem érdekel pl. az Ukrán válság, egy cseppet sem...még úgy sem izgat, hogy itt van mindez a szomszédban...de nem tudni róla akkor is általános tudatlanság. Imádok alkotni, művelni a művészetet, jobban szeretek festeni, mint mások műalkotásait elemezni, mert nem érdekelnek az izmusok, mégis tudom mi az a Mona Lisa vagy ismerem Munkácsy képeit...pedig szívesebben festek, mint nézem a galéria festményei, mégis tudatlan bunkónak tartom azt akinek fingja sincs róla, ki volt az a Csontváry vagy, hogy melyik festmény a Louvre leghíresebbje.
2014. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!