Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem viselkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem viselkedek koromnak megfelelően? Nem normális a felfogásom? 23/l

Figyelt kérdés
Divatosan öltözködöm, de nem hordok feltűnő ruhákat, amiből sok minden kilátszik. Nem járok szoláriumba azért hogy barnább legyek. Nincsenek rajtam műdolgok mint a velem egykorúakon pl. műköröm, műszempilla, póthaj. Nincs festve a hajam. Nem járok bulizni, nem dohányzok, nem iszok alkoholt. Emiatt sokan mondják hogy nem éltem ki magam. Még soha nem voltam részeg. Nem beszélem ki mással a szexuális életemet más lányokkal, mint mások. Igyekszem tisztességes életet élni. Nem jövök össze akárkivel, megválogatom kivel állok szóba. Vagy lehet hogy inkább prűd vagyok és azoknak van igazuk akik kritizálnak?
2014. aug. 25. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális, hogy itt keresel önigazolást.
2014. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nincs annál átlagosabb, mint hogy nem akarunk átlagosak lenni.
2014. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis csaj vagy de te csak felesegnek vagy jo baratnonek nem
2014. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs a felfogásoddal. Nekem kifejezetten bejön ha egy nő nem visel mű dolgokat és nem festi hetente a haját.

"Emiatt sokan mondják hogy nem éltem ki magam." - Velük ne törődj, ha nekik az az élet hogy részegen fetrengenek a hányásukban akkor lelkük rajta, de ne akarják másra is rákényszeríteni.

23/F

2014. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen lány van még, szóval nem nagyon értem a kérdésed...
2014. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak azért mert mások olyasmit csinálnak amiket leírtál, az nem jelenti azt, hogy az a helyes, és nem élted ki magad...


Amúgy a férjem pont a természetes csajokat preferálta mindig is, pont ezért választott engem,mert én is ilyen vagyok. Nem festem a hajam, alapból szőke vagyok, nincs műszempillám, se műkörmöm, és nem kenek magamra vakolatszerű sminket. Plusz nem öltözöm qrvásan. Ettől még együtt járt velem, és aztán a többi dolog...


Szóval nincs veled semmi baj.

2014. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!