Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem az agyam nem működik...

Úgy érzem az agyam nem működik megfelelően. A problémám elég összetett. Kihez forduljak? És egyáltalán ez milyen betegség? Mert biztos, hogy ez nem normális dolog. Illetve mit javasoltok nekem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van hogy úgy érzem az agyam nem kap elég oxigént, a vérnyomásom nagyon alacsony, sokszor fázok, a végtagjaim hidegek. Nem tudok gondolkodni, nem mindig fogja fel az agyam amit mondanak nekem, a memóriám nagyon rossz (nem tudok visszaemlékezni mit csináltam tegnap és arra sem, hogy 5 perccel ezelőtt mit mondtak). Van hogy a beszéd is nehezemre esik, a mondatokat is nehezen tudom megformálni.


Ezenkívül depressziós is vagyok, állandóan szomorú vagyok, sokat sírok és egy csepp önbizalmam sincs és mindentől bepánikolok. (pl nem merek menni egyedül sehova, mert ha belépek egy idegen helyre elkezdek szédülni és megfájul a fejem is)


Nem tudom mitévő legyek, milyen orvoshoz kéne elmennem?

Már voltam a háziorvosnál de nem vett komolyan, nem hitt nekem, azt mondta pihenjem ki magam+ nyugodjak meg..stb.

A családom sem veszi ezeket a problémákat komolyan.

De én így élni sem akarok, mert szinte semmire nem vagyok képes a suliba is leégek így.


Egyébként 21 éves lány vagyok.

Remélem itt kapok segítséget, mert nagyon nagy szükségem lenne rá. Ez egyre csak rosszabb lesz úgy érzem... és nem bírom így tovább!!!

És még valami: 1 hete lett vége egy több mint 1 éves kapcsolatomnak és ez is kihat rám nagyon egyszerűen nem tudom feldolgozni.


2012. szept. 20. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Rendszeres edzés, vagy küzdősport, futás az összes itt felsorolt dolgot megoldaná.
2012. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el éppen konditerembe járni, 1 héten 2szer megyek és a kedvencem a futópad, szóval a futás megvan. De ezek azért nem kis problémák! Nem??? Hisz mindenben korlátoznak. Nem hinném hogy csak magában az edzés segítene.
2012. szept. 20. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
A pánikbeteget kihagytad a jellemzésedből.:)
2012. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jah nekem is ilywn az agyam.de szerintem nekem a sok alkohol olte meg...:D de tenyleg memoriam pokolian rossz!!!19L amugy nm tom mi a megoldas.
2012. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz ezzel semmit nem segítettetek! Értelmes válaszokat várok. Jah és kösz a figyelmeztetést... nagyon vicces vagy mondhatom! Inkább ne írtál volna semmit, ha neked lenne ilyen bajod szerintem nem szórakoznál te sem! Így is eléggé ki vagyok bukva te meg jót szórakozol azon amiket írtam.. szánalmas vagy.
2012. szept. 20. 21:37
 6/10 anonim válasza:
100%
Ne háziorvoshoz menj, hanem pszichiátriai szakrendelésre, ott majd elküldenek pszichológushoz, aki komolyan fog venni.
2012. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tényleg óriási nagy problémák, de látod, a háziorvos sem hitt neked. Valóban az van, hogy fel kellene ráznod az agyad. Ne hetente kétszer, hanem minden nap menj futni. És nem muszáj szobában korlátok között, hanem a szabadban, kötetlenül. Amit leírtam pozitívan hatna az agyad vérellátására, a hideg végtagjaidra, még a depressziódat is elfelejtenéd. Mellesleg milyenek a méreteid? ( suly, magasság?)
2012. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ha ez tényleg segítene akkor elmennék minden nap futni. Vékony alkat vagyok: 165cm/ 50kg.
2012. szept. 21. 00:16
 9/10 anonim válasza:
Mi lett a vége??nekem is ez a problémám :(
2014. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Borderline személyiségzavarnak hívják ezt a betegséget. 20/L
2019. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!