Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak vagy küzdjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillag1996 kérdése:

Szakitsak vagy küzdjek tovább?

Figyelt kérdés
Eddig normális volt a kapcsolatom minden rendbe volt holnap lessz 3 honapja hogy egyutt vagyunk. A szuleimnek és a tesoimnak is szimpatikus volt de ma közöltek hogy csalodtak benne hogy ugy látják nem szeret meg hülyeségbol multkor mondott nekem egy csunya szoveget és meghallották nem tudom mit tegyek tesom azt. Mondta szakitsak :( keresek mást magamnak a szuleim meh azt hpgy ritkában jojjon heti 2 szer talâlkoztunk eddig de most nem tudom hogy legyen tovább..

2014. aug. 25. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a lényeg Te mit érzel :)
2014. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha csak hülyeségből mondott valamit akkor miért gondolkozol ezen?miből gondolják hogy nem szeret?

Ha ez alaptalan és te is szereted őt és ő is téged akkor hülyeség lenne ezért szakítonotok.Idővel a családod is észrevenné hogy boldogok vagytok eggyütt.

2014. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg még egyszer, ha három hónapig jól elvoltatok, akkor normális egy-egy ilyen mosolyszünet. A család nem mindig látja tisztán a dolgokat, ne engedd, hogy megingassanak!
2014. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!