Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakitsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitsak vagy küzdjek?

Figyelt kérdés

én 23 éves fiu vagyok párom 26 mult.közel két éve vagyunk együtt és szinte az eljétől együtt is lakunk.párszor már szakitottunk 1-1 napra apró dolgokból adódó hatalmas veszekedés után.mindketten hirtelen haragu és makacs emberkék vagyunk ,amugy ha nincs gond nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást.mostanába ez egyre sürübb és most két-három napja erősen gondolkozok lehet hogy tovább kéne lépnem rajta de nem tudom mi lenne a jó döntés.hosszu távon szivesen maradnék vele mert lenne jövönk(nagyon rendes ,okos ,tanult lány)de most mégis gondolkozoba estem.jobb lenne talán nélküle ,de ha belegondolok hogy nincs és elvesznek a terveink akkor megörülök ,viszont tudom lessznek még komoly vitáink.

szivesen fogadnék pár tanácsot.Thx.


2011. jún. 30. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kétségeid vannak már rég rossz. Jobb most rájönni, és meglépni azt amit 3x esetleg 4x évesen már nagyon nehéz lenne..
2011. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz.Csak már most is nagyon nehéz lenne.Szerinted akkor már nincs értelme ,mert elöbb-utóbb ugyis kibukik?
2011. jún. 30. 16:04
 3/3 motoros23 ***** válasza:

Mindenképpen kifog.

Csak idő kérdése.

Több és több vitátok lesz, és egyre jobban azon fogsz agyalni hogy ez így nem jó, így pedig hogy tervezel közös jövőt vele?


Szállj ki amíg nem késő.


25/F

2011. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!