Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap mondtam a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap mondtam a barátomnak hogy menjünk el biciklizni, ő erre okes . Ma éjjel azt álmodtam hogy az igali furdon voltunk es o atkarolt a vizben? 14l 15f . Ez most mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 08:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De ha ugy fog nezni mintha meg akarna csokolni vagy eppen puszot adni de ha nem jol gondoltam akkor es en mar kozeledtem fele akkor mit csinaljak es ha megakar csokolni akkor honnan tudom hogy milyet akar vagyis ugy mondom hogy nyelves vagy csak a szamra de azt honnan fogom tudni ???
2014. aug. 26. 08:52
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha meg nem csokoloztatok, akkor nem nyelvessel kell inditani.


Amugy meg engedd el magad, az ilyen dolgok megtortennek maguktol.

2014. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Okes es majd amikor elmegy haza a noverehez akkor mit mondjak hogy koszi es adjak neki egy puszit a szájához kozel ??
2014. aug. 26. 09:41
 14/17 anonim ***** válasza:
ahj ha ilyen éretlenek vagytok akkor minek akartok még ilyrneket csinálni?? ha elég érett lennél akkor nem kérdeznél ilyen fa_szságokat -_- OMG
2014. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
vagy akar a szajara is adhatsz puszit. ahogy kiadja.
2014. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Okes koszonom a valaszokat
2014. aug. 26. 10:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Na látjátok, ezek azok a hű de nagy tini"szerelmek" :D
2015. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!