Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy kidobott a barátom, mert éjjel a munkatársammal kocsikáztunk?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy csak hazaviszem munka utàn, de aztán még beszélgettünk kicsit, mentünk pár kört a városban. Amikor kiszállt az emlitett férfi, akkor barátom pont meglátott minket, és balhét rendezett hogy most lebuktam hogy megcsalom stb. Az volt rá a fő bizonyitéka hogy már egy órája lejárt a munkaidőnk, és hogy ne mondjam neki hogy azóta csak beszélgettünk.
2014. jún. 26. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Gondolj arra, hogy fordított helyzetben, neked mi fordulna meg a fejedben.
2014. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem normális. Valószínűleg gyenge kimondani, hogy szakítani akar veled, gyáva. Ne foglalkozz vele, ha nem hiszi el, nem is szeret igazán.
2014. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid száll ki egy nő kocsijából és már rég otthon kellene lennie, te mit gondolnál? Valahol érthető, legalább is nekem. 24/F
2014. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Meg amúgy is drága a benzin
2014. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem fordított helyzetben Te is kidobod a barátodat. Nem?
2014. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Normális az exed, én is kidobtalak volna.
2014. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Hagyd a barátodat, a viselkedéséből egyértelműen látszik, hogy birtokolni akar téged.
2014. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Én is arra gondolok először, hogy "jó ürügy" a szakításra.

Nem is értem miért erre gondolt először. Volt már velem is, hogy vittem kolleginát, és eldumáltunk útközben, sőt megálltunk egy cigire beszélgetni. Párom kérdezte merre jártam, mondtam, hogy XY-al eldumáltuk az időt hazafele. Vállat vont, hogy oké.


Szóval vagy jó ürügy, vagy ennyire féltékeny típus. Bármelyik is, idővel mindenképpen ez lenne.

2014. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindegy h normalis-e, mert mostmar lefott a kave.
2014. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, nem tartozok neki elszámolással hogy mikor érek haza, egy sima véletlen folytán látott meg minket a városban mert arra járt.
2014. jún. 26. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!