Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért nem tudtok udvarolni?

Figyelt kérdés
Sajnos manapság ez a képesség nagyon kevés srácban van meg mindenki csak szexet akar.. Pedig a nőknek szükségük van udvarlásra, arra, hogy virágot kapjanak (ne csak akkor, ha mondjuk megcsaltad és békülnél..)és sorolhatnám..
2014. aug. 26. 12:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Mert nem vonzó, ez biológia, pszichológia és ha még fáj is de ez az igazság. Sajnos a saját példámból tudom. Én udvarlók egy lánynak és nem azért, mert megfektetni akarom, hanem mert beleszerettem. De elutasító. csak élvezi a helyzetet, hogy valaki körülötte repdes. Egy férfi akkor vonzó, ha elérhetetlen és mindenkit megkaphat és nem akkor ha egy bizonyos nőre szorul rá és utána kajtat.
2014. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Miért értékelik olyan nagyra a nők, ha kapnak néhány levágott növényi nemi szervet... Ha megszállnak minket az űrlények, azok meg majd a mi pötsünket ajándékozzák életüxerelmének... Abban mi a romantikus?
2014. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
az agyilag kislányok hatódnak meg egy virágtól meg egy csokitól csak, valahol 8 éves korukban megakadt a fejlődésük
2014. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ezzel a dologgal rengeteg pasinak az egojába beleléptél, ugyanis kénytelenek elismerni az igazságot :D Ugyanis régebben vittek rózsát, bonbont a párok, kedveskedtek egymásnak, manapság meg: "Minek? Úgy is szeret, akkor minek vegyek neki ilyet?" :D Sok fiú ismerősöm is úgy van: Minek udvarolgassanak jobbra balra, sok csaj van a Világon! Régen ez nem így volt, mert anyunak is sokat udvarolt apa, 2 nagyimnak is nagyapámék, sőt, meséltek tökre aranyos történeteket másokról, hogy milyen módszerekkel próbáltál akár viccesen is becserkészni a pasik életük párját, akár több hónapig is mennek :) Ezek a mai nyámnyilák meg úgy fogják fel, ahogy előbb leírtam :) Szóval a mai fiatalságból a lovagiasság, udvariasság és a küzdeni vágyás ezzel kapcsolatban kihal, fontosabb lesz a karrier és háttérbe szorulnak ezek a dolgok! A mai elkényeztetett "anyuci kicsi fia" nemzedéktől ne várjon romantikát és küzdést senki :)
2014. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
75%

Megmondom miért. Tudunk mi, de szóval ti nők nem igénylitek.

Illetve de, de a valóságban nem, sőt még engem néznek hülyének, ufónak, hogy ilyesmit akarok csinálni.

A szomorú tény az, hogy a nők akarnak valamit, udvarlást, lelki egyesülést, érzelmes kapcsolatot, kedvességet, stb., de a szomorú tapasztalatom és amit MINDEN esetben látok, az az, hogy a nők azt akarják, hogy jól megdugják őket, úgy bánjanak velük mint a kutyával szó szerint, de néha rendesen is, hogy az illúziót meg tudják tartani.


Én próbálkoztam jófejként, nem ment. Próbálkoztam romantikusan, nem ment. Aztán próbáltam szarok bele mentalitással kb mozi, vacsi akarsz dugni? mentalitással és az bejött minden esetben. Nem ám csak bulis csajokkal. Sőt, az átlag mimózalelkű kedves és aranyos csajokkal mégjobban.


Mert a nőknek aki kedves, aranyos, romantikus, törődő az nem férfi az egy köcsög a szó homo erotikus értelmében. Az a férfi, aki a leszarom, nem bánok veled rendesen, megmondom a leszólást kaliberű ember, aki NÉHA képes arra hogy rendes legyen.


Így mivel a logika azt diktálja, hogy a kedvességgel a romantikával stb nem mész semmire, akkor nem is kell csinálni, mert csak magának árt vele az ember.


Sajnálom, tényleg mert én szeretek... szerettem udvarolni, romantikázni de manapság... semmi értelme. Sok nő a rendes pasi fogalmát sem ismeri, mert eleve nem találkozott ilyennel, itt mindkét nemnek van felelőssége egyenlő arányban. De ez a világ amit élünk.

2014. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
46%
Aki megérdemli és megéri, annak udvarolunk, ezek szerint te nem tartozol ebbe a halmazba, ez sajnálatos.
2014. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
42%
a 14-es is agyilag visszamaradott:D bezzeg a régi szép idők ahol a nők nem voltak egyenjogúak, milyen szép is volt az, hát igen.
2014. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Képzeld, sok olyan fiatalt (egyetemistát, főiskolást) ismerek, akik meglepik a barátnőjüket aranyos dolgokkal! Az egyik csoporttársam a mai napig (3 éve vannak együtt) 2-4 hetente visz a barátnőjének rózsát, a barátnője vesz neki mindig valami apróságot, ha gondolja, a barátja annak örülne! A másik ismerősöm pedig a barátnőjének mindig vesz édességet (mert az a lány allergiás a virágokra, pollenre), így ezt veszi neki virág helyett! Sőt van olyan, akinek ha dolga van, és hazafelé tart, mindig bemegy a cukrászdába hazavinni valamit a barátnőjének :) Sőőőőőt, a barátnőm barátja romantikus vacsorát készített (ő főzte), az asztal rózsaszirmokkal volt tele és vett gyertyát! És mi köze ennek az egyenjogúsághoz? Hja, hogy mi vegyünk nektek rózsát és vigyünk el moziba, mert egyenjogúság van? Igen, a mai Világ erre mutat, sajnos itt tartunk nem sokára!
2014. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
nem kedves utolsó, a mai világ arról szól hogy vegyél minél több értelmetlen dolgot aminek semmi jelentősége, fogyassz, ne gondolkozz, vegyél ezt vegyél azt. Sokan persze igy is cselekednek. Ha meg moziba akartok menni a legésszerűbb ha mindenki magának fizet, vagy egyszer a fiú fizet egyszer a lány. Kivéve persze ha a lány a pénzre hajt mert r*banc.
2014. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha mi moziba megyünk, akkor mindent magunknak fizetünk, ha pedig olyan a kedvem, akkor meghívom vacsorázni a barátomat, ha ő gondol egyet, akkor ő hív meg egy mozira vagy vacsira! Régebben sem volt nyűg szerintem egy virágot venni, régebben annyira nem volt ilyen sz@r a Világ és nem akartak az emberekre ennyi felesleges cuccot rátukmálni, de nem tartottam soha nyűgnek és a barátom sem, hogy egymásnak vegyünk olyat, ami érezteti a másikkal, hogy törődünk egymással és figyelünk a másikra! Szerintem egy csoki még nem akkora nagy bűn!
2014. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!