Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért nem tudtok udvarolni?

Figyelt kérdés
Sajnos manapság ez a képesség nagyon kevés srácban van meg mindenki csak szexet akar.. Pedig a nőknek szükségük van udvarlásra, arra, hogy virágot kapjanak (ne csak akkor, ha mondjuk megcsaltad és békülnél..)és sorolhatnám..
2014. aug. 26. 12:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem sem bűn, csak nem értem miért kell ezt elvárni a másiktól. Felnőtt emberek vagytok már(gondolom). Gyerek korban persze még érthető hogy ajándékokra vágyik az ember.
2014. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mert ez aranyos dolog és nem várjuk el, de próbáld ki, hogy mi a reakció, ha veszel a másiknak valamit vagy készítesz, mert tudod, hogy szereti azt, amit adni akarsz neki! Szerintem nem fog összeverni és leordítani érte, hogy mekkora vadparaszt vagy! :)
2014. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

a kérdésben nem ez volt: "Pedig a nőknek szükségük van udvarlásra, arra, hogy virágot kapjanak"

:)

2014. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Igen, szükségünk van rá, ha nem is mondjuk, ha nem is kapunk, de kellene! Csak nem mondjuk vagy azért tagadunk, mert nem akarunk nektek nyűgöt, hogy leszaladjatok nekünk valamiért, hogy nehogy nyűgnek fogjátok fel, mint a példa is mutatja, te is annak fogod fel! Ez a kicsi ajándékozás arra is mutat, hogy gondolunk a másikra, ha tudjuk, hogy tetszeni fog neki, megveszem, mert szeretem boldognak látni a másikat, hiába nekem értelmetlen! Én most a barátomnak vettem egy limitált kiadású egeret a gépéhez, full értelmetlennek tartom, semmi előny, más egér is ugyanolyan jó lenne biztos, egy sima natúr egérrel is ellehet játszani, de tudtam, hogy vágyik rá, még ha nem is mondta és én megleptem vele, persze nagyon örült neki! Le volt árazva egy napig a boltban, én kaptam az alkalmon és megvettem. Ez szimpla figyelmesség, hogy gondolunk a másikra és kedvében járunk! :) Mivel szeretjük, hogy boldog az, akit szeretünk, így a kedvében akarunk járni, még ha értelmetlen is a dolog! Nem? Vagy Te nem így vagy ezzel?
2014. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

18-as és a többiek elvagytok tájolódva.

Ha lánynak veszel virágot, csokit, vagy ha nem is költesz rá, hanem más apróságokkal ajándékozod meg vagy szívességgekkel leped meg, kedvében jársz. Ezt tökre alapnak tarom fiúként és egyet értek veletek, de csak ha már a BARÁTNŐD. Ha barátnőről lenne szó akkor tőlem minden alkalommal kaphatna bármit is. De amíg csak csapod a szelet addig k.rvára nem vonzó és nem jön be a nőknek. A többségük rosszul van ha első randin virágot kap és szerintem is gáz. Én szótáramban az udvarlás a párkapcsolatot megelőző időszak, a hódítás, vagy hívjuk akárhogy. Utána ezt már romantikának nevezik. Szóval ne keverjétek bele a párkapcsolatot az udvarlásba. Mert ha kapsz egy vörös rózsát a barátodtól, az egy kedves figyelmesség. De ha csak egy udvarlótól kapsz, az azt jelenti, hogy ő azzal a szál rózsával kiszeretne fejezni neked valamit. Aztán te örülsz neki lehet, de attól még a fiút visszautasíthatod. Ami egy szerelmes srácnak k..va sz@r érzés, na és ezért nem költenek ilyenekre, meg csinálnak ilyet a rendes pasik kapcsolat előtt. Aki meg utána sem, hát azt sajnálom, csak a saját lelki szegénységéről tesz tanubizonyságot. Szóval igen a lányoknak nagyon jól tudnak esni ezek és igénylik is, saját tapasztalat. Persze kivételek vannak, van aki nem vagy azt mondja, hogy nem. A kérdésre válaszolva, lehet hogy a többség nem tud, de aki tudna, az sem udvarol, mert nem szabad, egy nő sosem fog összejönni egy nyálas kis fiúcskával, még ha ezt is mondják, max arra jó hogy kihasználják. Romantikának főleg a összejövés követően van helye és akkor kell is.

2014. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Mert nagyrészt kiirtották belőlünk ezt a hajlamot vagy tanult dolgot vagy erényt, vagy képességet. Nevezhetem bárminek.

Én mindig bókolok a páromnak, pedig már együtt vagyunk egy ideje és együtt is élünk.

Valószínűleg a nők azon kis hányadába tartozol, akinek még vannak erkölcsi normái és reális érzelmi vágyai. Nem csak pénzügyi vágyai vannak.

De erről lehetne órákon keresztül is beszélgetni

2014. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hülyeség a "kiírtás" szó! Talán olyan csajokra kellene pályázni, akik nem ribik, mert nekem rengeteg olyan barátnőm van, aki szereti ezt és kevés olyan ismerősöm van, aki ezt elveti! Ezért nem értem, sok helyen megfordulok, sok ismerősöm/barátom van, nem csak egy helyről beszélek! Azért, mert volt 1-2 paraszt nő az életetekben, aki sem adni, sem kapni nem tud, abból ne vonjatok le általános következtetést arról, hogy a normálisabbaknak nem kellene sem adniuk sem kapniuk! Gondolom sok fiú imádja a meglepiket nem hatalmas nagy drága dolgokra gondolok! Hanem olyanokra, amik kedvesek számára és tudja, gondoltál rá! :) Attól, hogy azt mondjátok, nincs szükségetek rá, még gondolom nem fogjátok visszaadni, hogy a "jó édes anyádat", minek ez a kacat? :D :)
2014. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Azért, mert a mai lányok közül nagyon kevesen érdemlik csak meg. Ezt még én is látom, pedig lány vagyok.
2014. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
azért "nem tudunk" mert aki nem páwa swag bu*i gyerek azt nem méltatja szóra egy lány sem :/ ennyi az egész
2014. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!