Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis dolog ebben a korban, sokan csináljak igy?

Figyelt kérdés
Van egy 24 eves fiú a tarsasagunkban, kb az elmúlt 4 évben ugy 50 nővel volt egyutt (állítása szerint), akik mind idősebbek voltak nala, akar házasok is. Csak szexre megy, hetente masik csajt visz haza. Igaz, az ember élje ki magát, de normalis dolog a szexet tenyleg ilyen szintre redukálni, ennyire erzelemmentesre vinni ilyen gyakran?
2014. aug. 26. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kamu a sztori, vagy hatalmas túlzás, én legalábbis nem hiszem el.
2014. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a srácot ne kössük hazugságvizsgálóra :)
2014. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az 50 sok de lehet hogy megvolt neki pár és nem muszály minden szexnek az érzelmekröl szolnia.
2014. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hahaha, akkor az a nem normalis, ha meg ezt kamuzza?:) pedig semmi oka a kamura, nagyon jóképű, okos fiú, nincs szüksége ra, h kamuzzon, sztem.
2014. aug. 26. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tölts le egy hazugsagvizsgaló appot telora. Akkor majd kiderül a turpisság.. Muhahahahaaaaaa
2014. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én állításom szerint rendelkezem 3 Nobel díjjal és 160 nővel feküdtem le...decemberben...a pénteki napokon... Figyeled, hogy mit írtam, mert csalok! Látod, ezt hívják hazugságnak! Nem szép dolog, de sajna sokan élnek vele...
2014. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
állítása szerint...... :-)
2014. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha még igaz is lenne, inkább negatív érdem mint pozitív. Vannak emberek akik gyakran váltják partnerüket de ott mentálisan nincs minden rendben. Az ember egyfajta szeretet hiányát próbálja ezzel pótolni, úgy hogy másoktól veszi el, de nem viszonozza.


Nem mellékesen meg az elkapható betegségek aránya is drasztikusan növekszik, úgyhogy minimum féléves vérvizsgálat erősen ajánlott.


Szóval az ő érdekében inkább legyen kamu, hiszen normális ember egy olyan valakivel aki sok mással volt együtt már nem szívesen bújik össze, ahogy egy használt kotont sem húznak fel újra...

2014. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az o állítása az, h most azért csajozik ennyit, hogyha majd meglesz a nagy o, akkor addigra mar mindent tudni fog a nőkről, igy ki tudja majd elégíteni minden testi es lelki kívánságát, boldoggá tudja majd tenni élete párját.
2014. aug. 26. 14:12
 10/12 anonim ***** válasza:
A hölgyek profik?
2014. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!