Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szülei nem fogadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülei nem fogadnak el, azt akarják, hogy szakítsunk. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Barátommal kb. 3 hónapja vagyunk együtt, de a napokba az ő szülei is tudomást szereztek erről....A barátom török(muszlim) és a szülei ellenzik, hogy én nem az vagyok.Azt mondták neki, hogy vessen véget a kapcsolatunknak vagy különben elmehet otthonról....A gond az, hogy csak 18 évesek vagyunk, nem tud elmenni otthonról.A barátom azt mondta hogy megpróbálja őket jobb belátásra téríteni de nem tudja, hogy sikerül-e...

Nagyon szeretem, nem akarjuk elveszíteni egymást, tehetünk esetleg valamit? :(


(Még mielőtt valaki írná, hogy minek kezdtem törökkel(muszlimmal), elmondom, hogy apukám arab ill. muszlim, de nekem nincs vallásom)


2014. aug. 26. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Randizatok titokban.
2014. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor vedd fel a vallásukat, de ha ugy sem fogadnak el, akkor valószinü mást szántak a fiúknak és akkor inkább szakitsatok.
2014. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ellened vannak, hogy még otthonról is elzavarnák akkor nem tudtok mit csinálni, találkozzatok titokban.
2014. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Álljon a sarkára és mondja meg a szüleinek hogy számára igenis te vagy az igazi, és a szaros vallásuk miatt nem fog veled szakítani, mondja meg a szüleinek, hogy ha komolyan gondolják a dolgot, akkor amint lehetősége lesz rá, elköltözik otthonról és onnantól a büdös életbe nem fogják többet látni/hallani felőle.
2014. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajna a vallási őrülteket nem lehet logikus érvekkel meggyőzni... Úgyhogy kép opció lehetséges:

1.) Felveszed a vallást

2.) Titokban találkoztok (ez azonban nem jelent hosszútávú megoldást)

2014. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: hülyeség, pont hogy az idióta ideológiák és berögzült szarok ellen lehet azzal "harcolni" ha az elé állítod az idiótákat, hogy akkor a büdös életbe nem fogja látni többet a kölkét. Arra már el fog gondolkozni, hogy megéri-e a kettejük közé állni.
2014. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!