Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok igazi kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Elegge osszetett a problemam.

Nos talan kezdenem ott hogy mint a kerdesben is latjatok nem talalok "igazi kapcsolatra".Ez alatt azt ertem ,h 1 2 honap utan mindig ugy talalom magam ,h semmit nem erzek iranta.Ott all elottem egy ember aki ugy erzem fenyevekre van attol h en ot barmikor is szerelembol szeressem.

Az altalanos szituacio ha megismerek egy sracot mint mindenkinel ,hogy eldontom mit akarok tole.Nagyreszt akivel talalkozom avval mar elotte beszeltem es ritkan kerul a "vele nem kezdenek parkapcsolatba" csoportba. A legtobb kapcsolatom mostanaban 2 honap utan csak ugy paf beutott ez az erzes amit az elejen irtam es ugy dontottem legyen vege.Minden srac kivetel nelkul azt mondta h senkit sem szertett meg ennyire es h adjak nekik meg egy eselyt.Az elmondasok alapjan semmit sem vettek eszre az en belso vivodasaimbol.Sajnos igy nem tudtak mit tenni ellene.

Nagyon csinosnak , kedvesnek , tisztelettudonak, illedelmesnek, odaadonak, okosnak es figyelmesnek tartanak nem csak a ferfiak.Mindenki kerdezi hogy miert nem sikerult eddig meg megtalalni a hosszutavu kapcsolatot.Es a valaszom mindig az h nem tudom , es tenyleg nem... Nagyon sok ferfi udvarol nekem, szinte kivetel nelkul mindennap kapok valami visszajelzest a fent felsorolt tulajdonsagok egyikere utalva vagy eppen kozossegi oldalakon.De ezek nem erdekelnek olyan erdekelne akibe tenyleg nagyon szerelmes lehetek.Mert eddig csak tevedesek voltak 2 honapig csak azt erzetem h ebbol lehet szerelem lesz de osszetevesztettem a szenvedellyel.

Alig van olyan baratnnom akit felhivhatnek a problemaimmal.De oket sem traktalom ilyenekkel mert nem tudnanak szerintem objektiven velemenytalkotni.

Nagyon maganyosnak erzem magam.


2010. jan. 16. 13:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szóval, mint láthatod, vannak akiknek ez még nehezebben megy... mert még a vonzalmat sem sűrűn érzék.


Az előző hozzászóló voltam.


23/l

2010. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!