Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy menjek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy menjek így hozzá feleségül?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt,másfél éve együtt is élünk.A kapcsolatunk elején becsapott(több vasat tartott a tűzben),de mióta megismert,imád,hűséges.De nincs semmi bizalmam felé és ez a másfél év alatt sem változott.Pedig bizonyít folyamatosan,tudom,hogy imád és nem kell neki más,én vagyok a mindene. Olyan boldogok lehetnénk,ha nem cseszi el az elején.Megkérte a kezem...az egyik szemem sír,a másik nevet.Hogy mehetnék hozzá egy olyan férfihoz,akiben nem bízom?Közben meg azt érzem legbelül,hogy ő az igazi.
2014. aug. 26. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez a helyzet..próbálok az utóbbi időre koncentrálni,arra az időre,amikor már mindent megtett azért hogy megbízzak benne,csak sajnos nehéz
2014. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Minden ember megérzi, ha egy 3.belép a kapcsolatába.Te is.


*(több vasat tartott a tűzben),de mióta megismert,imád,hűséges.


Aki egyszer is több vasat tartott a tűzbe, az sosem lesz már igazán hűséges.


Most lépj vissza mig nem lesz késő. Én ezt tenném a helyedben.

2014. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem lépett be senki,csak amikor megismerkedtünk,mással is találkozgatott még.
2014. aug. 26. 19:49
 4/15 anonim ***** válasza:
3 Magadat felesleges becsapnod. Az idő drága kincs. Mennél több megy pocsékba annál nagyobbat vesztesz.
2014. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Dobjam el? Ő az életem...hogyan tudnék újra bízni benne?
2014. aug. 26. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesen vagytok együtt. Nem bízol benne mert becsapott. Mi értelme? Csak a saját és az ő idejét húzod... Keress olyan pasit akiben meg tudsz bízni. Ha hozzámész attól még a bizalom nem fog visszatérni, max pár év múlva kinéz egy válás. Szerintem jobban járnál ha ezt megelőznéd.
2014. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha egyszerre több emberrel is ismerkedett az elején? Téged választott és szeret is!
2014. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mert csókolózott a lánnyal amikor mi már együtt voltunk,de csak hónapok múlva vallotta be.
2014. aug. 27. 06:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem tartom megbocsáthatatlan bűnnek amit tett(az alapján, amit leírtál), ez alapján nem szakítanék, viszont ha nem tudsz bízni benne(ezt is megértem, az én bizalmamat is nagyon könnyű eljátszani, és kb lehetetlen visszaszerezni), akkor már más a helyzet.

Helyetted nem hozhat meg senki egy ilyen döntést(remélem nem is ezt vártad), annyit tanácsolnék, hogy ha meg tudsz bízni benne, akkor hajrá. Nekem személy szerint egy ilyen ügy után elég lett volna, hogy magától elmondja(abból amit írtál ezt szűrtem le), de ez én vagyok.

2014. aug. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Menj hozza nyugodtan :)
2014. aug. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!