Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zárjam le a kapcsolatunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárjam le a kapcsolatunkat vagy menjek hozzá feleségül?

Figyelt kérdés
1.5 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretem ezért nem tudom elhagyni őt viszont lenne lehetőségem Amerikában tanulni, dolgozni 3 hónap múlva. nekem mindig ez volt a nagy álmom. Ő azt szeretné ha nyáron lenne az esküvönk mivel jelenleg válik a feleségétől miattam. Nem tudom hogy mit csináljak? házasság vagy az álmom? És a korkülönbség is nagy köztünk emiatt is aggódom.Én 21 ő 44
2009. márc. 30. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem adnám fel az álmaimat egy férfi miatt sem. Ha ez a kapcsolat olyan komoly kibírja ezt is. Nem tudom mennyi időre mennél, de ő is utánad mehet idővel.
2009. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem menny ki dolgozni, az esküvő ráér még, először teremtsétek meg a pénzt a megélhetésre.Utána meg ráértek összeházasodni.Viszont ha olyan típusok vagytok, akik nem bírják ki a távolságot, akkor tényleg nehéz a választás.Egyedül te tudod, hogy életedben mi a fontosabb.A szerelem vagy a munka?A kórkülönbség meg szerintem nem probléma, ha jól megvagytok és szeretitek egymást.De én a leírtak alapján úgy vettem észre, hogy a munka felé hajlasz.Ezt szerintem beszéljétek meg és utána rendezd el magadban, hogy mire jutottál.
2009. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp válsztanom kell ő is erre kért. Ő nem szeretne kimenni+ esetleg gyereket is szeretne mivel még nincs gyereke. Az ő családja nagyon gazdag és az a szokás hogy a nők otthon vannak és nem dolgoznak, max tanulnak és a gyerekekkel vannak.
2009. márc. 30. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ez az alternatíva ami náluk szokás, nem egyezik az életcéloddal, akkor nincs értelme hozzámenned. nélküle sokkal több lehetőséged van h megismerd a világot, önmagad, kipróbálj különféle helyzeteket.
2009. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Magadban kell letisztáznod, hogy mit szeretnél igazán. Mennyire szereted a párod?Bár azt írod, hogy aggódsz a korkülönbség miatt. Ha igazán szeretnéd, ezzel nem is foglalkoznál.

Azt leírtad, hogy a párod majd szeretne gyereket, de arról nem írtál, hogy te szeretnél-e!?

Egyébként azt érzem a soraidból, hogy te nem szereted tiszta szívedből a párod (bocsi). Ha szeretnéd, akkor ez a kérdés fel sem merült volna benned!

Tényleg azt tudom tanácsolni, hogy tisztázd magadban, és ha menni szeretnél, akkor menj!

2009. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
inkabb Amerika, 21 eves vagy, elotted az elet, uj dolgokat kiprobalni, uj lehetosegek, meg raersz a hazassaggal, ennek a kapcsolatnak amugy se tudom, mennyi jovoje van. Ne cseszd el az eletedet, akarsz most otthon ulni gyerekekkel? Menj, valositsd meg az almaidat.
2009. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy,elötted az élet! Én amerikát választanám a helyedbe
2009. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
valasztas ele tett?ez nem volt szep dolog tole.ha annyira szeretne akkor pl kimenne veled.de ha a feleseget elhagyja erted akkor szerintem teged is el fog egy masert.a felesegenek is orok huseget fogadott nem?es 44 eves?kapsz te fiatalabbat is.egy ferfiert ne add fel az almodat,mert lehet,hogy ez az egyetlen lehetoseged!
2009. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amerika!!!! 21 évesen inkább pelenkáznál és lógatnád otthon a lábad és azon keseregnél egy idő után, hogy mi lett vola HA...? Ez a szerelem egy idő után úgyis átalakul, jönnek majd a gondok. Hiába van pénz, az nem boldogít. Nem anyagi problémák miatt fogtok veszekedni, hanem azért, mert minden az övé.. Hasonló helyzetben vagyok. Összeköltöztem a párommal, nagyon szép lakása van, jómódú, de nem ez a lényeg. Jól megvoltunk, csinosítottuk a lakást, boldog voltam. Aztán jöttek a mindennapi problémák, pakoljon össze maga után, dobja a szennyesbe a zokniját, de dohányozzon... erre a válasz: ez az én házam! Szivenütő egy mondat, bár persze, igaza van, de akkor is, ne mondjon már iylet..

Úgyhogy gondold végig, mit szeretnél. Világot látni, elérni az álmod, megismerkedni más emberekkel, hogy öregkorodban boldogan gondolj vissza ezekre az időkre.. vagy megpróbálni vele. Ha elmész borzasztó lesz letenni a telefont egy kellems beszélgetés után, csak sírni fogsz, mert hiányozni fog és szeretnél hozzábújni, érezni az illatát..

Egyik sem kellmes, de szerintem ha igazán szeret, elenged és megvár, mert te azt szeretnéd, hiszen ha ismer, tudja :)

2009. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amerika! Egyértelműen. Csodálatos lehetőség, ami mostanság egyre kevesebb embernek adódik meg, ebben a válságos időszakban. Én szerintem haza sem jönnék. Gyűjtenék pénzt, hogy a család is kijöhessen.


Az ürge meg tényleg túl idős hozzád. Én nem javaslom se a kapcsolatot se az esküvőt.

2009. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!