Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam az életem? Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az életem? Sok mindenből kimaradtam?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam bulizni, soha nem voltam részeg. Nem volt sok kapcsolatom mint más velem egykorú lányoknak. Mindig vártam az igazira, ami soha nem jött. Úgy érzem a tisztességes életmódommal semmit nem értem el, mert akik bulizni járnak azoknak jobban akad egy komolyabb fiú is aki megbecsüli. 22/l
2014. aug. 26. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem azzal van baj,hogy nem iszol,hanem nem jársz sehová!Nagylány,erre nem gondoltál még?
2014. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22 évesen még alig éltél, bőven lesz időd kiélvezni mindent.
2014. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el.
2014. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Komolyan, azt hitted ha vársz a sültgalambra akkor jön a szőkeherceg s bekopogtat? Ki kell menj s talán a rezidenciád falain kìvül találsz valakit. Ezt az elkúrt életed elsősorban a szüleidnem köszönheted
2014. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

hát ha benned volt a vágy, hogy bulizz, vagy igyál, csak elnyomtad magadban, akkor ez bizony kimaradt


de még simán bepótolhatod, 22 éves vagy még csak

2014. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem volt bennem ilyen vágy. Csak véleményekre vagyok kíváncsi.
2014. aug. 26. 20:35
 7/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
30, de még 25 éves korodra is bőven lehetsz a város/falu/kerület r**anca, ha szeretnéd.
2014. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tényleg 22 vagy? Nem tűnsz annyinak az írásod alapján.
2014. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
oké, nem maradtál le semmiről...
2014. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Még nem rontottad el, csak mennek el szép lassan az évek melletted.
2014. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!