Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

előre bocsi a hosszú szövegért de muszáj leírnom, hogy nagyjából értsétek (akit nem érdekel kérem szépen, hogy ne fárasszon azzal, hogy "majd biztos elolvasom hol élsz te" és társai...nincs most hozzá humorom)


A párommal 3 év 3 hónapja vagyunk együtt...Ő 24 éves lány én 20 éves fiú...

Az a nagy helyzet, hogy nagyon-nagyon gyerekesen viselkedem sokszor, ez megnyilvánul féltékenykedésben, felesleges vitákban...az is zavar, hogy külföldi sztárokért "oda van"...Vona Gábor a jobbik elnökére is féltékeny voltam már...teljesen nonszensz dolog...:(

és tegnap szerintem végképp betelt a pohár...tudni kell minden oké volt voltak kisebb-nagyobb vitáink vasárnap voltunk strandon egy csodálatos napot töltöttünk együtt dúlt a love stb..még tegnap is...de nagyon rossz kedvem volt tegnap és sajnos megint rajta vezettem le és úgy tűnik megelégelte...még együtt vagyunk de azt mondta, hogy hétvégéig ne keressem adjak neki egy kis időt..ma komolyan elgondolkozott azon, hogy szeretné-e ezt folytatni velem...ugye a strandon fotózkodtunk stb. és facebookon kirakta profilképnek egy fotót magáról ugye bikiniben van kis kép is kicsit elmosódott is tényleg csak lájkolták senki nem írt oda semmit és zavart, hogy eddig leöltözni se mert most meg egyből kirakja magát..nem nagyon bízok benne pedig semmi okom nincs rá nem ad rá okot...soha nem beszél pasikkal meg semmi...ilyen h*lye vagyok :( és most nagyon félek, hogy túllőttem a célon és ennyi volt...Ő a mindenem..:( mivel tudnám kiengesztelni vagy mit tegyek? Tudom, hogy szeret engem mindig érezteti érzem is mondja is ki is mutatja de ezt most nyilván érthetően egyáltalán nem érzem...nagyon rideg velem...mit tanácsoltok? :(


2014. júl. 15. 20:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
pfüü góré...
2014. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Ha nem jó neki veled nincs jogod féltékenykedni.Meg egyébként is az olyan lúzer dolog.
2014. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

na most mondd meg...:( annyira egy barom vagyok :(

ha most vége akkor végleg vége biztos nem jövünk össze megint..tudni kell októberben már egyszer szakítottunk..vagyis 2 napot voltunk külön de folytattuk nagyon hiányzott..akkor én szakítottam de nem bírtuk egymás nélkül..szerintem Ő most bírná :(

2014. júl. 15. 20:32
 4/43 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy sajnálod és változtatni fogsz ezen a szokásodon és neki is mondd meg hogy ő a mindened és nagyon szereted. ha ő is szeret akkor veled marad ha nem akkor meg lesz indokod a rossz kedvedre legalább egy hónapon át...:/
2014. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

4-esnek@

biztos nem 1 hónapig "gyászolnám" tényleg Ő a mindenem..már megígértem neki sokszor, hogy változtatok de mindig amikor ez a rossz szokásom előjön akkor mintha nem is ígértem volna anno semmit :(

2014. júl. 15. 20:34
 6/43 anonim ***** válasza:
minden rendben van családi vonalon? ez a beteges féltékenykedés legtöbbször valami korábban átélt trauma hatása. anya, apa kapcsolat?
2014. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Ő az első kapcsolatom...előtte soha nem volt senkim.

Családi vonalon nincs ilyen probléma...a társadalom okozza...látom sok ismerősöm átveri a párját és kialakított bennem egy olyan dolgot, hogy én sem merek bízni..megmérgeztem ezzel a kapcsolatomat tudom.

2014. júl. 15. 20:38
 8/43 anonim ***** válasza:
az 5 szeretet nyelvet ismered? ha igen mi az ő szeretet nyelve?
2014. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
de ha így állsz hozzá nem lesz senkid a végén, renderes beszélgetések, ott minden kiderül úgy is.
2014. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Az amikor normális vagyok...akkor oda van értem de nagyon...viszont, ha előjön ez a gyerekes viselkedésem amikor rossz kedvem van pl. akkor a világból kitudnám kergetni ezzel...

imádja, ha bókolok neki Ő is bókol nekem mindig...imádjuk egymást ölelni, cirógatni becézgetni, simogatni csak ülni egymásba fonódva hosszú perceken át némán...:'(((

úgy szeret ahogy vagyok amikor "normális" vagyok

2014. júl. 15. 20:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!