Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom, hogy folyton lerohan a barátom. Ti bírnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon akaratos, nyomulós, néha már annyira túlzásba megy, hogy kifejezetten idegesít. Nagyon oda van értem. Eleinte normálisabb volt, csak mióta ilyen, néha már inkább menekülök előle. Én vagyok az egyedül, aki nem bírja az ilyet?
2014. aug. 26. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele vagy hagyd el, ő ilyen..
2014. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Itt a remek lehetőség, hogy a padlóra küldd! Szakíts vele! Ki ne hagyd!
2014. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj nálunk fordítva megy és barátom még nem panaszkodott, de ha problémája van, akkor biztos, hogy szólna.

L

2014. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémád..:-D

Komolyan, ha annyira rossz beszéld meg vele. Elégre azért vagytok párkapcsolatban, hogy ha valami nem jó/tetszik megbeszéled vele.

Amúgy én örülnék neki, ha néha leteperne, de sajnos mostanában/jó ideje nem tesz semmit.

2014. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!