Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért vagyok ennyire ragaszkodó típus és miért szeretném, hogy folyton öleljenek és símogassanak?

Figyelt kérdés
Olyan mintha kielégíthetetlen szeretetéhségem lenne. Folyton valami űrt érzek magamban, még akkor is ha van valakim...

2014. aug. 19. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Jó kérdés... Én is ilyen vagyok fiúban... :/
2014. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
en is ilyen vagyok:/ 2 tippem van: onbizalomhiany,magany...legalabbis nalam lehet ettol,nalad nem tudom
2014. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem baj, ha találsz magad mellé hasonló lányt vagy fiút. sok ilyen ember van.
2014. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
valahogy mindig olyan pasik mellett kötök ki, akiknek ez már sok,nem akarok ezzel megfolytani senkit, de nem tudok másmilyen lenni :(
2014. aug. 19. 12:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom akiket én ismerek és a haveri/barátai körömben többen vágynak erre hidd el.. bár én jól megválogatom ezt a kört.
2014. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
na igen, nekem inkább felszínes baráti kapcsolataim vannak...nincs olyan ember az életemben akihez a problémáimmal fordulhatnék. kicsit különc vagyok, szeretek egyedül lenni, nem nagyon járok társaságba, valahogy úgy érzem mindenhonnan kilógok
2014. aug. 19. 12:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, hogy nekem van csak tudok róla hogy más is vágyik erre.
2014. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs veled baj.
2014. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, jó ezt olvasni :)
2014. aug. 19. 12:32
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 30. akkor feleségül veszlek. :-)

Nagyon jó, hogy ilyen vagy. Aki nem értékeli, az nem érdemel.

2014. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!