Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A visszahúzódó vagy a beszédes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódó vagy a beszédes, vicces lányok jönnek be Nektek fiúk?

Figyelt kérdés

És melyik miért? Tényleg nagyon érdekel, mert legjobb barátnőm társaságban kifejezetten csendes, visszahúzódó én pedig a tipikus középpont, az élénk. És érdekes a fiúk közeledése, hogy melyikőnk kinek jön be.

Lehet ez a horoszkópunk miatt? Én nyilas vagyok, ő pedig rák.


Előre is köszönöm!


2011. máj. 23. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy, csak szőke legyen, vagy szőkésbarna, gömbölyödjön, és nedvesedjen.


Amúgy én is nyilas vagyok!


A rákok undokok, én nem kezdenék velük időpazarlás.

2011. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha értelmeseket mond akkor lehet beszédes. Visszahúzódó csendes lányoknál az a baj, hogy nem nagyon van párbeszéd. Tőmondatokban válaszol a kérdésekre, én meg ezt úgy veszem hogy nem érdeklem és elköszönök.
2011. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

szőke vagyok de vékony, sajnálom:D

de nem tartjátok érdekesebbnek a csendes lányokat?

2011. máj. 23. 18:47
 4/16 anonim ***** válasza:
bocsi OFF: Első, én rák vagyok, sötétszőke hajjal, kék szemmel. A többiek szerint jó fej, beszédes, vicces. Horoszkóp alapján elítélni bárkit is nem tanácsos. (:
2011. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gömbölyödés alatt szerintem nem a súlyra, hanem a mellekre gondolt(:
2011. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ma 18:49

Lehet ebben igazad van, nekem a féltestvérem rák és nő, mindenen besértődik és alantas is rühellem!

2011. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jah, mell, comb, popsi + ha kacér a csaj az is jó :P
2011. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

butaság, horoszkóp alapján így nem lehet megítélni senkit.. legjobb barátnőm, aki mint említettem rák, a világ legcukibb teremtése.. minden jegyben vannak jók és rosszak, hiszen emberek vagyunk

Hitler pl kos volt, emiatt pedig nem jelenteném ki, hogy az összes kos alávaló undormány..:D

2011. máj. 23. 18:54
 9/16 A kérdező kommentje:
najó, akkor szőke vagyok, magas, mellem van, bár nem egy felfújt lufi, hanem olyan közepes:D
2011. máj. 23. 18:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyilas nő

Rák férfi

Harmonikus tendenciák:

Barátság, a Nyilas optimistábbá teszi a Rákot.

Diszharmonikus tendenciák:

A Nyilas nyughatatlansága, "tüzessége" miatt a Rák aggódik.

Kapcsolat jellege:

Fegyelmezett együttműködésre van szükség a sikerhez.


deamúgy neten rákeresel hogy párhoroszkóp/szerelmihoroszkóp sokmindent találsz :))

2011. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!