Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gond, ha egy csendes kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, ha egy csendes kissé visszahúzódó létemre jó beszédes lányokhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok az a dumálós ember típus, de ennek ellenére nem vonzódok a csendes lányokhoz, hanem inkább olyanokhoz akik sokat beszélnek.
2010. jún. 14. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Egy véletlen szerencse nélkül így sosem lesz barátnőd, hacsak nem őrülten beléd nem zúg egy olyan lány, akit te leírtál.
2010. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mit csináljak nem bírom a hozzám hasonlókat
2010. jún. 14. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gond, csak abszolút nem jutsz szóhoz, továbbá a csaj mondja meg neked, mi,merre,hány méter.... papucs lesz belőled.
2010. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz papucs belőled csak ezért. Pont most randizok egy olyan fiúval, aki nem szeret sokat beszélni, inkább engem hallgat. Az ellentétek vonzzák egymást. Különben is, a nők sokkal beszédesebb természetűek. Egy idő múlva bazira unni fogod ám. :)


Egy beszédes lány

2010. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De egy csendes lánnyal meg semennyire sem érezném jól magamat.
2010. jún. 14. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Csendes és csendes között is van különbség ám.

Jó példa: az én osztályomban van 2 lány, mind2 csendes természetű. Az egyik egy lóarcú inkommunikatív élettelen hullához hasonlít, míg a másik egy visszahúzódó, ám aranyos és mosolygós lány, akivel jó beszélgetni, csak nem olyan szódaráló típus, aki mindig központban van. ég és föld a 2 rokonszenvve között.

2010. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én barátom is csendesebb típus, mármint sosem ő a központ a társaságban nem folyton ő beszél. Elenite mikor randizgattunk én beszéltem a legtöbbet meg csak hallgatot és időnként egy-két mondatot mondott. :D Mostmár sokkal beszédesebb, tudja hogy én is meghallgatom és engem is érdekel amit mondd. Egész jól belejött, most már társaságban is jobban kibontakozik.

Attól még hogy valaki csendesebb nem jelenti azt hogy papucs lenne, és a szerelmével az ember amúgy is másképp viselkedik mint a többi emberrel, szóval vele simán lehet beszédesebb.

18/L

2010. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is csendes vagyok. Egyszer randiztam egy szintén csendes lánnyal és kb az egész randin kínos csend volt.

20/F

2010. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszédes? Mondjuk szerintem te egy vicces és őrült lányra gondolhatsz. Hát szerény személyem is ezeknek a létszámát gyarapítja, de nem mintha érdekelne... mind1... a lényeg az, h az a lány, aki legelsőre esik bele a kukába fecsegés közben... ő lesz életed szerelme.
2014. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!