Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lenne olyan barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne olyan barátnőtök, aki mindent megtenne értetek, elhagynátok egy olyanért, akiért hirtelen "fellobban a tűz"?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a párommal, mindent igyekszem megtenni, hogy örömet okozzak neki (minden téren). Magammal is törődöm, adok a külsőmre, sportolok stb. Viszont észrevettem, hogy egyre inkább kezdi érdekelni egy másik nő. Nem tudom, mit tegyek...:( 24N
2014. aug. 26. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el.
2014. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én sem hagynám el, esetleg utána az tart egy hónapig s nem kockáztatnám hogy utána meg ő hagyjon el
2014. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy itt bármilyen szép válaszokat kaphatsz, a te jelenlegi párod nem itteni válaszoló.

Én spec értékelném az ilyen lányt (de ez nem változtat semmin sem, nem fog megnyugtatni), ezek szerint a pasid nem.

2014. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dehogy hagynam el!!!! van egy parom,aki most eppen elutazott 5 napra,es sokszor nem talalkozunk,mert elfoglalt,de semmi penzert nem hagynam el! o nekem a legszebb,legjobb es nem engedem! szerintem aki eldobja az nem ferfi..


28/F

2014. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha te hagyod el a pasidat,mielőtt még ő dob téged!
2014. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak ha valami probléma van, de ezt érdemes lenne megbeszélnetek, mert ha nem derül ki, lehet hogy tényleg elhidegül. És akkor hiába szereted, csak sírhatsz majd utána.
2014. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!