Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alacsony önbizalommal még is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony önbizalommal még is hogy higgyem el hogy kellenék hosszabb kapcsolatra is bárkinek?

Figyelt kérdés
Alacsony az önbizalmam. Jártam fiúkkal, de csak rövid ideig, és általában velem szakítottak. Kedves, rendes,normális, de csendesebb lány vagyok, de még se kellek senkinek. Már azt sem hiszem el magamról, hogy engem bárki is képes lenne szeretni. Azt gondolom örökre egyedül maradok.
2014. aug. 27. 09:56
 1/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2014. aug. 27. 09:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne hidd el :-P Majd meglátod, amikor megtörténik ;-)

Bár ha hiszel benne, akkor azért könnyebben megy :-D

2014. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rosszul közelíted meg a kérdést. Nem az a kérdés, hogy alacsony önbizalommal hogyan legyen jó párkapcsolatod, hanem, hogy hogyan legyen több önbizalmad.
2014. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap megkérded, unalmas
2014. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, pont az anyukád lehetnék, így elmondom neked a büdös nagy igazságot: csendes, visszahúzódó voltam, ronda, nyeszlett, de belül hatalmas szívvel. Észrevettek? Nem. Miért? Mert a kutyát sem érdekli egy magába fordult ember, aki néma, mint a hal. Egy szép napon felébredtem, és eldöntöttem, hogy ez így nagyon nem jó, és ki nem szar le mindent? Attól a naptól, simán egy döntés alapján megváltoztam, ismerkedni, haverkodni kezdtem, sokat nevettem, ökörködtem fiúkkal, picit jobban figyeltem a külsőmre, és láss csodát, tapadtak a fiúk.

Semmi baj azzal, ha nem vagy meseszép, vagy feltűnő, de a virágosnál te sem egy zárt bimbójú rózsát vennél meg, ugye? Engedd ki a személyiséged, nyisd ki a szád, nem kell kiabálni, de hallasd a hangod, vegyenek észre, ennyire egyszerű a dolog.

2014. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Már azt sem hiszem el magamról, hogy engem bárki is képes lenne szeretni. Azt gondolom örökre egyedül maradok."


a gondolkodásmódodon kellene változtatnod :) mert sajnos ezt sugárzod és így is lesz...persze mondani könnyű...nekem sem ment olyan könnyen...elhatároztam magam mindent megtettem érte, és pont egy itteni lány segített növelni az önbizalmam :) szóval először neked kell rászánnod magad :) utána bevonzod azt aki tovább növeli :)


21F

2014. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!