Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éretlen lenne egy kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éretlen lenne egy kapcsolatra 15 évesen?

Figyelt kérdés

Én 17 éves lány vagyok, ő 15 éves.

Nekem ő lenne az első barátom, ő viszont már elég tapasztalt. De néha mégis úgy érzem, hogy éretlen lenne egy normális kapcsolatra, viszont máskor meg tök normális.



Szerintetek van arra esély, hogy egy kicsit is komolyodna?


2014. aug. 24. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
15 évesen totálisan éretlen egy párkapcsolatra. A tingli-tangli együttjárás az más, de egy párkapcsolat gyerekek között nem létezik.
2014. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó, dehogynem.
2014. aug. 24. 22:28
 3/7 anonim válasza:
100%
15 évesen ő már elég tapasztalt?! Na most, itt helyben kiegyenesedett a hajam...
2014. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő már 15 évesen tapasztalt akkor erről a kérdésről ennyit 11/f
2014. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért, annyira hihetetlen, hogyha valaki jól néz ki, akkor a lányok nem kerülik el? :D
2014. aug. 24. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen még gyerek, ne vicceljünk már...

De ahogy nézem, te is messze vagy az érettségtől, kedves kérdező....

2014. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Hidd el, lehet hogy nagyon menőnek, érettnek, tapasztaltnak érzi magát, de ettől még inkább gyerekes lesz. Persze nem mondom, hogy ez ritka eset, a tinik többsége így gondolja, utána később átértékeli a régi helyzeteket.

Persze, fel fog nőni, de ez nem 2 percig tart...

2014. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!