Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi sem érdemli meg azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi sem érdemli meg azt hogy valaki odúadóan szeresse, mert aki így viselkedik az hoppon marad. Igazam van?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 12:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
de van aki megérdemli, csak sokszor nem felel meg az ilyen lányok elvárásainak...vagy épp fordítva...szóval nem mindig találkozik a kereslet és a kínálat...de ha találkozik az egy nagyon boldog kapcsolat kezdete :)
2014. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Persze, igazad van hiszen minden férfi szemét aljas hűtlen érzéketlen disznó, és még azt se érdemlik meg hogy valaki is szeresse őket. <---- Ezt amúgy mindenki tudta eddig is, és te csak most jössz rá ?
2014. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező!

Az hogy rossz férfinak tetted szét a lábaid, az nem általánosságban a férfiak hibája, hanem elsősorban a tiéd, másodsorban pedig azé a szemété, aki így kikészített. Az általánosításaid tévesek és károsak. Remélem helyre jön a lelked.

2014. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz, ha átcseszik a fejedet.
2014. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
5%

A férfiak egy g *ci f* szopo bar*.m all*ok

Na jo vmelyik kecesbè,de ......

2014. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Véletlenül sem TE választottál rossz partnert, ugye? Gondolom összejöttél egy tipikus rosszfiúval, mert az milyen vonzó, most hoppon vagy és egyből minden férfi görény, ugye?
2014. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igazad. Már csak abból kiindulva sem, hogy néhány rossz élményből, tapasztalatból indulsz ki, és ez alapján vonsz le messzemenő következtetést. A te logikád alapján, ha egy érmével kétszer írást dobsz, akárhányszor dobálod ugyanazt az émét, mindig csakis írás lehet a végeredmény, sosem mutathat a fej felfelé. Azaz, bullshit, már bocsánat.

Engem is használtak ki és vertek már át, csaltak meg, holott odaadóan szerettem mindig is. Na és? Tanultam belőle, tovább léptem. Most már elég régóta olyan kapcsolatban vagyok, ahol ez kölcsönös, mármint az odaadás, a szerelem, a szeretet, a tisztelet, a satöbbi. Most költözünk össze a héten. Szóval szerintem nem maradok hoppon. Szerintem itt veled/a választásaiddal lesznek bajok, ha mindig ugyanez a vége a dolgoknak.

2014. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ezt férfira is rálehet érteni :) hűséges őszinte hoppon marad. az hogy valakire ráillenek ezek a tulajdonságok, vagy épp az hogy átbac megcsal kihasznál ez nem a nemétől függ.

van nőben is férfiban is

2014. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Kedves kérdező én is mondhatnám hogy egy lány sem érdemli meg hogy oda adóan szeresék én szeretem és hű voltam a volt barátnőmhöz és erre egy bocsi nem működik szöveget kaptam és mégsem általánosíttok mert tudom hogy megtalálom akit szerethetek szerintem te rossz helyen kerested az igazit.
2014. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nézd, egy kapcsolat normális esetben arról szól, hogy adni akarsz, és megkeresed azt az embert hozzá, akinek érdemes is adnod. Meg kell tanulnod, hogy ha sz'rba kerülsz az életben, az csakis a te hibád, nem kenheted senki másra. Ha összetörték a szíved, két ponton b'szhattad el: vagy nem vetted észre, hogy akit választottál, egyáltalán nem való hozzád, netán senkihez, netán egy szociopata (és ne mondd, hogy nem voltak jelek, mert biztosan voltak, már amikor megismerted, tudtad, hogy egy hülye f'sz, csak épp elhitted, hogy majd veled más lesz, meg ez most csak azért volt, mert épp esett az eső vagy fújt a szél, és nem az alaptermészete), vagy pedig teljesen rendben volt a pasas, csak a te elképzeléseid az odaadó szeretésről nem vágnak össze az élettel. Nem az az odaadó szeretet, hogy csicskázol a másiknak, csak ráfigyelsz, magadat elhanyagolod, és a saját igényeidet letagadod, hiszen ha szeret, majd ő magától tudni fogja, vagy esetleg függesz tőle, mint egy kislány, folyamatosan zaklatod, féltékenykedsz és nem hagysz neki teret. Ha nem vagy képes elkülöníteni a társfüggőséget az odaadástól, vagy nem vagy képes felismerni, milyen társra van szükséged, akkor a közeljövőben tényleg nincs esélyed egy normális férfira. Erről nem a férfiak tehetnek. Rengeteg remek férfit és fiút ismerek, akikre az életem is rábíznám.


Ja, amúgy leszbikus vagyok.

2014. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!