Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj hogy nem követem a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy nem követem a mai divatot? 23/l

Figyelt kérdés
Nem volt sok fiúm, de akik voltak azokkal nem voltam együtt sokáig, de ők hagytak el inkább, de volt amikor én szakítottam. Még csókon kívül többet nem csináltam egy fiúval sem. Csendes vagyok, csak azokkal beszélgetek inkább akiket már ismerek. Igyekszem tisztességes életet élni. Nem öltözködöm olyan ruhákba amiből kilátszana sok minden. Nem beszélek csúnyán, de más lányokkal vagy velem egyidősökkel tabu téma a szex.
2014. aug. 27. 15:21
 1/5 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Ezt amit leírtál,nem feltétlenül nevezném "divatnak",de persze,nem baj az,ha nem vagy ilyen.
2014. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebből, amit írtál, nem sok derül ki.

Mi a problémád?

2014. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éld úgy az életed ahogy neked jólesik! :)
2014. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csúnya lenne ha ez divat lenne, ez viselkedési forma és nem baj ha nem vagy ilyen.. sőt jobb is.
2014. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj.
2014. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!